Piotr Żyła nie wytrzymał. Ostre słowa w kierunku JUSTYNY!

Piotr i Justyna Żyła rozwód wzięli w 2018 roku.

Sprawa ich rozstania była bardzo medialna, głównie za sprawą Justyny Żyła, która upubliczniała wiele prywatnych informacji. Wydawać by się mogło, że wszystko przycichło, a tu kolejna „bomba”.

Tym razem była żona pokazała wiadomości, jakie Piotr miał pisać do ich wspólnej córki po wysłaniu zdjęciu ze ślubu, na którym jest on sam i Justyna. Treść sms-ów jest szokująca:

 

Tata: Kto to? Zobacz jaka ona brzydka.

 

Córka: Ona bylazawsz pienkna [pisownia oryginalna – przyp. red]

 

Tata: 😂😂😂

 

Córka:

Nienawidzę cie

Okropny jesteś

 

Tata: Cała przyjemność po mojej stronie.

 

Justyna z dziećmi – https://www.instagram.com/justynazyla/

 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Piotra. Na swoim instagramie zamieścił obszerny wpis. Skoczek żali się na swoją sytuację rodzicielską:

 

facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki🤣 A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie🤣

 

Przyznaje też, że ma dosyć zachowania Justyny Żyła i upubliczniania ich spraw prywatnych. Od rozwiązywania tego typu konfliktów są odpowiednie instytucje:

 

Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość (…)
I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ale ja mam co robić naprawde😘

 

Jak sądzicie, kto tu ma rację?

 

Zobacz też: Wstydliwe zajęcie Michała Szpaka. Robi to 21 razy z miesiącu?

 

https://www.instagram.com/p/CCxaE1ZHFWi/Komentarze