Pisarka Katarzyna Bonda o Blance Lipińskiej! „Strasznie śmieszna”

Pisarka Katarzyna Bonda jakiś czas temu wyznała dziennikarzom, co sądzi o Blance Lipińskiej! Okazuje się, że autorki poczytnych książek znają się prywatnie.

Pisarka Katarzyna Bonda o Blance Lipińskiej!

Katarzyna Bonda to pisarka i autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. Do jej najpopularniejszych dzieł możemy zaliczyć następujące książki: „Sprawa Niny Frank”, „Florystka”, „Pochłaniacz” czy „Okularnik”. 

 

Sprawdź też: Był najśmieszniejszym aktorem „Świata według Kiepskich”. NIE żyje…

Ostatnio dziennikarze zapytali panią Kasię o to, co sądzi na temat Blanki Lipińskiej, autorki książki erotycznej „365 dni”.

 

Okazuje się, że kobiety znają się prywatnie. Co więcej, bardzo sobie kibicują. Bonda nazwała Lipińską piękną i niesamowitą, z ogromnym poczuciem humoru.

Piękna, niesamowita kobieta. Strasznie śmieszna. O niesamowitym poczuciu humoru. Miała mi przesłać swoją książkę, do tej pory tego nie uczyniła, więc nie przeczytałam. Wiem, że ona pisze książki erotyczne. Gratulacje dla niej. To jest przykład osoby, która robi to, co chce. Ona jest w tym świetna. Spełnia się. Jest osobą, która musiała pokonać wiele stereotypów, boryka się z różnymi komentarzami. To, że są książki o Grayu, to nikogo nie rusza, ale to, że polska autorka rujnuje ten stereotyp, sprawia, że wszyscy się rzucają i każdy chce to komentować – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Jastrząb Post.

Pisarka uważa, że do księgarni powinny trafiać powieści różnego typu, ponieważ każdy z nas ma inny gust i preferencje. Dodała, że „wszystkie książki są potrzebne”. Romanse także.

Ja uważam, że wszystkie książki są potrzebne. Romanse, horrory… Dla każdego znajdzie się opowieść. Nigdy nie wiesz, kiedy wejdziesz do księgarni i opowieść może odmienić twoje życie. Dlatego jestem za tym, żeby ludzie czytali. To otwiera głowę i wyobraźnię.

Zobacz również: Blanka Lipińska kipi seksapilem! Gwiazda pokazała się w bardzo SKĄPYM bikini!

Zdjęcie: InstagramKomentarze