Planujesz remont kuchni? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wakacje to czas, gdy wiele osób planuje i realizuje remonty. Często renowacji poddajemy całe mieszkanie, innym razem remontujemy jedno pomieszczenie.

Jeśli chodzi o remont kuchni, to najczęściej wymieniane są kafelki, terakota na podłodze, robimy też malowanie ścian. Jednak równie ważnym elementem takiego remontu jest zakup nowych urządzeń AGD.

Tego typu urządzenia służyć nam mają przez kilka lat, warto zatem skorzystać z oferty firmy Gorenje, która oferuje nie tylko lodówki, chłodziarki i zamrażarki, ale też zmywarki, piekarniki, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe czy drobne sprzęty AGD – blendery, sokowirówki, tostery itp.

 

Na czym polega aktualna oferta firmy Gorenje?

Skorzystaj z promocji Max Kuchnie i odbierz AGD Gorenje za 1 zł

Remont kuchni można przeprowadzić taniej! W salonach Max Kuchnie trwa promocja na sprzęt AGD marki Gorenje, a im więcej kupujesz, tym mniej płacisz. Sprawdź, jak oszczędnie wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości urządzenia.

 

fot. Max Kuchnie

 

AGD Gorenje w Max Kuchnie w niższych cenach

W promocji „Kup taniej w zestawie” oferowanej przez Max Kuchnie otrzymujemy premię za zakup zestawów urządzeń marki Gorenje. Do wyboru mamy dwie opcje: 4+1 i 3+1, w których przysługuje nam rabat na najtańszy ze sprzętów. Jego wysokość jest zależna od wielkości kompletu. Możemy zdecydować się na gotowy zestaw stworzony przez specjalistów AGD z Max Kuchnie albo skompletować kuchenny sprzęt na własną rękę. A ile możemy zaoszczędzić?

 

Zestawy Gorenje w promocji 4+1 i 3+1 – jakie rabaty?

Dokonując zakupu kompletów sprzętów marki Gorenje w salonach Max Kuchnie, otrzymujemy zniżkę na najtańszy z produktów. Jakie rabaty nam przysługują?

 

fot. Max Kuchnie

 

AGD Gorenje w zestawach 4+1

Tylko 1 zł zapłacimy za najtańszy sprzęt Gorenje kupiony w zestawie składającym się z pięciu urządzeń. Tym sposobem za złotówkę możemy zyskać chociażby kuchenkę mikrofalową do zabudowy albo stylowy okap kominowy. Ale to nie koniec niespodzianek, bo na wszystkie sprzęty w zestawie możemy bezpłatnie otrzymać dodatkowe 3 lata gwarancji, zapewniając sobie w sumie 5-letnią ochronę.

fot. Max Kuchnie

Zestawy Gorenje 3+1

Kupując zestaw 4 produktów Gorenje w Max Kuchnie, na najtańsze z urządzeń dostaniemy 65% rabatu. Zniżkę możemy zgarnąć na takie sprzęty jak okap kominowy, płyta gazowa czy płyta indukcyjna. Gwarancję na sprzęty kupione w zestawie 3+1 także możemy bezpłatnie przedłużyć do 5 lat.

 

Marka Gorenje w ofercie Max Kuchnie

W Max Kuchnie znajdziemy bogaty asortyment urządzeń marki Gorenje, z pomocą których jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć kuchnię. Najbardziej charakterystyczna w ofercie marki jest kolekcja Retro, której design idealnie wpisze się w kuchnię urządzoną w stylu vintage, ale wśród sprzętów Gorenje nie brakuje również urządzeń o nowoczesnym wzornictwie. Z kolei zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania gwarantują wygodę użytkowania.

 

fot. Max Kuchnie

 

W Max Kuchnie wyposażasz całą kuchnię w jednym miejscu

Już ponad 300 studiów zlokalizowanych w całej Polsce działa pod szyldem Max Kuchnie. W każdym z nich możemy skorzystać z promocji „Kup taniej w zestawie”. We wszystkich oferowane są usługi projektowania kuchni wraz z realizacją projektu i montażem mebli, ale w salonach Max Kuchnie możemy również wyposażyć kuchnię w sprzęt AGD od najlepszych producentów, oświetlenie, dekoracyjne dodatki i kuchenne akcesoria, by w ten sposób całą kuchnię urządzić w jednym miejscu.

 

zdjęcie główne: instagram.com/gorenje_polska/Komentarze