Gdańsk: Pluł na pasażerów i groził, że zarazi ich koronawirusem! Tak surowej kary się nie spodziewał!

Gdańsk: Pluł na pasażerów i groził, że zarazi ich koronawirusem! Tak surowej kary się nie spodziewał!

Agresywny 31-latek, który wywołał karczemną awanturę w pociągu gdańskiej Szybkiej Kolei Miejskiej ściągnął na siebie poważne problemy. Mężczyzna pluł na pasażerów, kontrolerów i interweniujących policjantów grożąc, że zarazi ich koronawirusem.

Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce w sobotę. Z informacji przekazanych  mediom przez gdańskich policjantów wynika, że ci natychmiastowo zareagowali na zgłoszenie o agresywnym pasażerze, który wszczął awanturę w pociągu należącym do Szybkiej Kolei Miejskiej. 31-letni mężczyzna pluł na pasażerów i groził im, że zarazi ich koronawirusem, którego jest nosicielem. Oprócz tego krewki pasażer był wulgarny również w stosunku do kontrolerów biletów i interweniujących policjantów.

 

ZOBACZ:Zwierzęta jednak przenoszą Koronawirusa? Badany KOT uzyskał pozytywny wynik.

 

 

Policjanci chwile po otrzymaniu zgłoszenia pojawili się w pociągu i zajęli się agresorem. Wobec 31-latka zastosowano wszelkie środki ostrożności, a mundurowi mieli na sobie specjalne kombinezony chroniące ich przed awanturnikiem, który straszył, że choruje na COVID-19. Mężczyzna został obezwładniony i przewieziony do szpitala, gdzie szybko okazało się, że jest zdrowy. Krewki pasażer ze szpitala trafił wprost do policyjnej celi. Wkrótce stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał „za stworzenie sytuacji, która wywołała przekonanie o istnieniu zagrożenia dla zdrowia i życia wielu osób”. Jego zachowanie zostało potraktowane jako czyn chuligański, ponieważ prócz wszczęcia awantury groził współpasażerom i mundurowym. Mężczyzna może spędzić za kratami nawet 8 lat!

 

ZOBACZ TAKŻE:UDUSIŁA CÓRKĘ CHLEBEM z błahego powodu. Dostała ŚMIESZNĄ KARĘ

 

źródła: polsatnews.pl, foto: pixabay.com

 

 

 

 

 

 Komentarze