Po czym poznać, że on/ona ZDRADZA? Kochanka wymienia te symptomy

29-letnia Clare Oke-Smith miała zostać asystentką biurową, a ostatecznie została kochanką swego szefa. Ten jednak zabawił się nią i ostatecznie postanowił wrócić do swojej żony. Dlatego stała się gorącą przeciwniczką wchodzenia w takie związki, a teraz przestrzega kobiety i mężczyzn, jak można rozpoznać, że partner zdradza. 

Clare stworzyła specjalną listę i w kilku punktach wymienia symptomy, które mogą dać nam podejrzenie, że partner bądź partnerka nas zdradza. Oto one:

 

Partner/ka późno kładzie się spać. Jeśli zasypiamy pierwsi, a nasza druga połowa dołącza znacznie później, choć wcześniej tak nie robiła, może to być zły znak. Ten czas zamiast na sen może przeznaczać np. na potajemne rozmowy ze swoją kochanką lub kochankiem. Dokładnie tak robił kochanek Clare – rozmawiał z nią tylko wieczorami i rano, przez Skype i inne komunikatory. Nigdy przez telefon.

 

Dziwne rachunki i niecodzienne wydatki. Jeśli mamy wątpliwości, co do szczerości partnera/ki, to warto zajrzeć do ich portfela, lub na konto. Jeśli mąż kupił komplet seksownej, damskiej bielizny, a żona nigdy go nie dostała, to coś raczej jest na rzeczy. Podobnie rzecz się ma z rachunkami za posiłki w restauracjach.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Adwent 2020 – oto, co możesz wtedy robić. Co z seksem, alkoholem i zabawami?

 

Zmiana gustu. Jeśli nasza druga połowa zaczyna nagle inaczej się ubierać, bardziej dbać o siebie, słuchać innej muzyki, lub inaczej się wypowiadać, to ktoś inny może mieć na niego zbyt duży wpływ.

 

Ukrywanie telefonu, komputera i zmiana haseł. Każdy z nas ma prawo do prywatności, ale jeśli wcześniej druga strona związku nie miała z tym problemów, a nagle zaczyna się przed nami ukrywać – coś może być nie tak.

 

Dbałość o wygląd, dieta, powrót do ćwiczeń i sportu. Kochanki mają niesamowity wpływ na mężczyzn. Młoda kobieta sprawia, że mężczyzna chce jej dorównać i nie odstawać od jej rówieśników. Kobiety zresztą też często otrzymują silny bodziec do zmian dzięki romansom. Jeśli ta zmiana w związku jest nagła i nie wynika z naszej inicjatywy, to może to samo właśnie przydarza się nam?

 

Oziębłość i brak zainteresowania seksem. Z biegiem lat nasze relacje często są mniej namiętne i intensywne, ale jeśli nasza druga połowa zupełnie straciła nami zainteresowanie, to nie jest to normalny objaw. Warto o tym porozmawiać – może zaspokaja się z kimś na boku?

 

Wszystkie te punkt, to tylko i wyłącznie propozycje. Jako ludzie jesteśmy o wiele bardziej skomplikowani i każda z tych zmian może wynika z zupełnie innych powodów. Jedno jest pewne – jeśli nasz związek ma być udany, nie zaniedbujmy rozmowy!Komentarze