Po wejściu na pokład samolotu pasażerowie przecierali oczy ze zdumienia! Na pokładzie maszyny leciał miniaturowy konik, który (…)!

Niemały szok przeżyli pasażerowie po wejściu na pokład samolotu American Airlines lecącego z Chicago do Omahy. Na pokładzie maszyny znajdował się miniaturowy konik, który przez cały półtoragodzinny lot smacznie sobie spał! Konik dostał wyjątkowo wygodne miejsce z przodu maszyny i szybko zwrócił sobą uwagę zaskoczonych podróżujących.

Wielu z nich nagrywało śpiące zwierzę, a filmiki z samolotu American Airlines szybko obiegły świat. Pasażerowie podkreślali po zakończonej podróży, że podczas lotu widzieli różne rzeczy, jednak pierwszy raz podróżowali razem z koniem. Wielu pukało się w głowy zadając sobie pytanie jakim cudem miniaturowy konik znalazł się na pokładzie maszyny.

 

 

 

Sprawa szybko się wyjaśniła. Okazało się, że zwierzę często towarzyszy swojej opiekunce podczas podniebnych podróży, a latanie samolotami nie jest dla niego niczym nowym. Konik smacznie sobie spała, nie był wystraszony i nic sobie nie robił z towarzystwa tak wielu ludzi. Według obowiązujących w American Airlines zasad linie nie mogą zabronić miniaturowym koniom latania w towarzystwie ich opiekunów. W USA traktuje się je jako zwierzęta służbowe.

 

 

 

źródła: o2.pl, youtube.com, foto pixabay.com

 

 Komentarze