Kibic zdradził żonę podczas meczu! To nagranie zrujnowało mu życie!

zrujnowało mu

O tym, że pójcie na mecz ze swoją kochanką to nie jest dobry pomysł przekonał się kibic z Ekwadoru. Mężczyzna był tak zaślepiony kobietą, że podczas czułości jakie okazywał na trybunach nie zauważył, że jest nagrywany przez kamerę. Nagranie, które pojawiło się w sieci zrujnowało mu życie!

Kibic z Ekwadoru zabrał swoją kochankę na mecz pomiędzy Barcelona SC, a Delfin. Mężczyzna szybko przekonał się, że to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze na stadionie mogli być jego znajomi, którzy o jego zachowaniu donieśliby żonie. Po drugie na stadionie było pełno kamer. To właśnie jedna z nich uchwyciła kibica na gorących czułościach ze swoją kochanką. Mężczyzna namiętnie ją całował nie zważając na to co się dzieje wokół. Konsekwencje skoku w bok okazały się dla niego bardzo smutne, a nagranie zrujnowało mu życie.

 

ZOBACZ:Narzeczony zdradził ją przed ślubem! Postanowiła, że…

 

Okazało się, że partnerka mężczyzny oglądała mecz w telewizji i zobaczyła na ekranie swojego męża, który czule obejmował inną kobietę. Do pechowego kibica dotarli również dziennikarze. Mężczyzna wyznał im, że to był największy błąd jaki popełnił w życiu, ponieważ materiał wideo zrujnował mu związek. Niewierny kibic, czyli Deyvi Andrade ma nadzieję, że to co go spotkało będzie przestrogą dla innych. Na koniec poprosił żonę o wybaczenie i zaapelował żeby dała mu jeszcze jedną szansę.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Natalia Siwiec zdradziła receptę na UDANY związek! „Żeby ogień nie wygasł trzeba…”

 

źródła: se.pl, foto: twitter.com, wideo: twitter.com

 

 

 

 Komentarze