Pocałował koleżankę. Sąd skazał go za to na więzienie

Pocałował koleżankę. Sąd skazał go za to na więzienie

16-letni chłopak pocałował w szkole 13-letnią koleżankę. Spędzi za to w więzieniu cztery i pół roku. 

Ta niewyobrażalna historia wydarzyła się w Turcji. Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół w prowincji Antalya. Będący jej uczniem 16-latek został nagrany przez kolegę jak obściskuje się i całuje z 13-latką. Nagranie trafiło do sieci. Filmik nie umknął również uwadze władz szkoły, które zbulwersowało takie zachowanie. Określiły one zarejestrowane sceny z udziałem pary jako niestosowne. Nie pomógł również fakt, że całe zajście miało miejsce na terenie szkoły.  

 

Chłopak oskarżony został o napaść na tle seksualnym. Adwokaci nastolatka mieli jednak nadzieję, że ten uniknie kary ze względu na swój młody wiek. Niestety sąd nie podzielił opinii obrońców chłopca. Przychylił się natomiast do wniosku prokuratora, aby przy wymierzaniu kary nie brać pod uwagę tego, że 16-latek jest w wieku dojrzewania. Co może wpływać na jego impulsywne zachowania o charakterze seksualnym. Chłopaka skazano na cztery lata i sześć miesięcy pobytu w więzieniu. 

 

Co ciekawie sprawę za rozpowszechnianie wideo w sieci wytoczono także czterem innym uczniom tej szkoły .Wszyscy jednak zostali uniewinnieni podczas procesu. 

 

 

ZOBACZ:Podał TO do wypicia policjantowi. Grozi mu 20 lat odsiadki

 

 

Foto pixaby / źródło mirror.co.ukKomentarze