Podano WAŻNE dane w sprawie PRAWA JAZDY! Chodzi o…

Podano WAŻNE dane w sprawie prawa jazdy! O co chodzi?

Już ponad milion kierowców korzysta z mPrawa Jazdy, a więc z wirtualnego dokumentu w aplikacji. To duży sukces rządu! Jak ściągnąć aplikację z prawem jazdy?

– Jeśli jeszcze nie masz mObywatela w swoim telefonie – pobierz aplikację. Jest bezpłatna, dobrowolna i bezpieczna. Przygotowuje ją zespół NASK. W zależności od tego z jakiego telefonu korzystasz – możesz ją pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore – podało Ministerstwo Cyfryzacji.

Zobacz także: Małgosia Kożuchowska SZCZERZE o UBRANIACH! Napisała TO wprost!

Fot. Pixabay

– W mPrawie Jazdy znajdziemy niemal wszystkie dane, które mamy także w tradycyjnym dokumencie. Inne może być zdjęcie. W aplikacji pobierane jest z mTożsamości, czyli będzie takie, jakie mamy w dowodzie osobistym – powiedział minister Marek Zagórski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

mPrawo Jazdy nie zastępuje prawdziwego prawa jazdy. Tylko odzwierciedla dane zawarte w tym dokumencie. Nadal trzeba mieć tradycyjne prawo jazdy, ale nie musimy go wozić przy sobie.

– Stale i konsekwentnie rozwijamy naszą aplikację wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i dodając do niej kolejne dokumenty. Jeszcze w tym miesiącu w sklepach App Store i Google Play udostępnimy nową wersję aplikacji mObywatel z istotnymi zmianami – dodał.

Zobacz także: NOWE przepisy w sprawie ŻYWNOŚCI. Czeka nas REWOLUCJA?!

Fot. Pixabay

Źródło: Ministerstwo CyfryzacjiKomentarze