Podwyżki w BIEDRONCE! Od stycznia zarobisz NAWET…

Biedronka od nowego roku wprowadza podwyżki dla stałych i nowych pracowników. Dowiedz się ile zarobisz teraz w biedronce na określonym stanowisku pracy.

Jedna z największych sieci handlowych w Polsce, poinformowała o podwyżkach dla pracowników.

 

Pracownicy sklepów otrzymają od 100 do 350 zł brutto miesięcznie więcej, a zatrudnieni w centrach dystrybucyjnych 150-500 zł. Dokładna kwota będzie zależna od stanowiska, stażu pracy i lokalizacji.

 

Dla kogo podwyżka?

 

Na podwyżki mogą liczyć pracownicy sklepów, sprzedawcy i sprzedawcy-kasjerzy. Natomiast w centrach dystrybucyjnych: magazynierzy, magazynierzy kompletacji i inspektorzy ds. administracyjno-magazynowych. Warunkiem jest otrzymanie przez nich oceny za rok ubiegły na poziomie co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami”.

 

 

Osoby zatrudnione w Biedronce na pełny etat na najpopularniejszym stanowisku sprzedawcy-kasjera, będą mogły zarobić od 3050 zł do 3200 zł brutto, wliczając w to nagrodę za obecność. Po pierwszym oraz trzecim roku pracy będą przydzielane podwyżki stażowe.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Oto NAJTAŃSZY sklep w Polsce! NIE JEST TO BIEDRONKA ani LIDL!

 

 

W przypadku doświadczonych sprzedawców-kasjerów ze stażem trzech lat pracy w Biedronce, miesięczne zarobki od stycznia 2020 roku wzrosną od 3200 zł w mniejszych miejscowościach do 3650 zł brutto w największych miastach.

Podwyżki obejmą także kierowników sklepów oraz ich zastępców z mniejszym stażem pracy – pozostali będą objęci systemem indywidualnych podwyżek w kwietniu 2020 roku.

 

 

 

Źródło:radiozetbiznes/pixabayKomentarze