POGRZEB gwiazdy „M jak miłość”. Nie będzie taki jak wszystkie!

Pogrzeb gwiazdy „M jak miłość”. Przekazano szczegóły. Jest nietypowa prośba.

Judyta Turan odeszła 12 lutego.  Jednak dopiero teraz najbliżsi przekazali informacje na temat daty oraz szczegółów uroczystości. Aktorkę miliony widzów doskonale pamiętają z „M jak miłość”, „Klanu” oraz „Barw szczęścia”. Gwiazda spocznie na warszawskich Powązkach. Rodzina podjęła jednak zaskakującą decyzję.

Aktorka Judyta Turan od dwóch lat zmagała się z rakiem piersi. Wówczas prosiła o pomoc w finansowaniu podjęcia leczenia za granicą. Ostatecznie gwiazda niestety przegrała nierówną walkę z nowotworem. Odeszła 12 lutego mając zaledwie 37 lat. Jej pogrzeb nie będzie taki jak wiele innych. Rodzina zdecydowała się…

Ostatnie pożegnanie Judyty Turan odbędzie się 4 marca. Ceremonia pogrzebowa zaplanowana jest na godzinę 14:30 na Cmentarzu Powązkowskim. Rodzina wystąpiła z prośbą do żałobników :

-4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze.

Ponadto bliskie osoby zmarłej aktorki proszą aby nie przynosić kwiatów :

-Nie kupujcie kwiatów – będziemy wdzięczni za przekazanie wartości bukietów i wieńców na rzecz funduszu edukacyjnego córek Judy i Miguela – Emmy i Grety. Wpłaty prosimy kierować na konto mamy Judy, Małgorzaty Bekier: 43 1090 1870 0000 0001 0890 0852.

 Komentarze