Pokochaliśmy go za „Barwy Szczęścia”. Niestety doszło do USZKODZENIA MÓZGU.

Wielka tragedia. Cała Polska pokochała go za „Barwy Szczęścia”. Niestety jak oficjalnie wiadomo doszło do uszkodzenia mózgu.

 

”Barwy Szczęścia”, to obok M jak Miłość jeden z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Produkcja obecna od lat na antenie cieszy się niesłabnącą popularnością i zawsze przyciąga miliony widzów. Nic więc dziwnego, że fani serialu bardzo zżyli się z bohaterami „Barw Szczęścia”.

 

 

W jakim jest stanie?

 

 

– Złym. Od rana robią mu badania… Nie wiedzą, czy doszło do trwałych uszkodzeń mózgu.(…) Ma zaburzenia mowy, czucia i lekki niedowład kończyn.(…) W takiej sytuacji wizyta każdej bliskiej osoby ma znaczenie. Wiem, że wasze rozstanie nie nastąpiło w przyjemnych okolicznościach, ale może jednak…

… jeszcze wszystko się ułoży. Postać Artura w najnowszym odcinku „Barw Szczęścia” przeżyje prawdziwy dramat. Chowański przejdzie udar i niewiele zabraknie by doprowadziłoto do wypadku.  Na szczęście na swojej drodze spotka Zuzię i Filipa.  Para od razu rzuci się na pomoc Arturowi.

 

 

Jacek Rozenek odgrywający rolę Artura sam niedawno przeszedł udar mózgu. Jego historia była inspiracją dla scenarzystów „Barw Szczęścia”.

 

 

-Wiem, że w „Barwach szczęścia” piszą dla mnie nowe wątki. Prawdopodobnie będę odwzorowywał na ekranie moje doświadczenie z udarem. Wierzę, że niedługo odzyskam w pełni siły – mówił aktor w rozmowie z portalem Fakt.

 

 

Na szczęście bohater serialu tak jak aktor wcielający się w jego rolę przeżyje ten dramat.

 

 Komentarze