Pokochaliśmy go za program w TVN! NIE żyje legenda…

Zmarł gwiazdor, którego pokochaliśmy za program na TVN. Fani pogrążeni w smutku.

Miliony Polaków nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Nikt nie spodziewał się tak przedwczesnej śmierci jednej z gwiazd programu w telewizji TVN. Pokochaliśmy go za jego nietuzinkowość oraz ogromną charyzmę. Niestety zmarł 9 września. Informację potwierdzono dziś.

Program cieszył się ogromną popularnością. Co tydzień oglądały go miliony Polaków. Była to jedna z kultowych pozycji na TVN, którą nie sposób było przegapić. Niestety przedwczesna śmierć zabrała popularnego gwiazdora. Nie żyje Gienek Loska. Gwiazdor od dłuższego czasu był pod opieką matki. Znany muzyk dwa lata temu przeszedł rozległy wylew krwi do mózgu.

Dziś Polskę obiegła tragiczna wiadomość. 9 września odszedł w wieku 45 lat Gienek Loska. Przykrą wiadomość potwierdziła Polska Fundacja Muzyczna.

Nie żyje Gienek Loska

Znany muzyk odszedł z tego świata mając zaledwie 45 lat. Od dwóch lat przebywał na Białorusi, gdzie w 2018 roku przeszedł rozległy wylew krwi do mózgu.

Stan gwiazdora był bardzo ciężki. Muzyk musiał mieć całodobową opiekę. Polska Fundacja Muzyczna co kilka miesięcy prosiła fanów o wsparcie finansowe na jego leczenie.

Nigdy nie było nam po drodze.
Uważałem, że X Factor to nie był program dla niego.
Byłem pewny, że to nie jest świat dla niego.
Był wolnym człowiekiem.
I takim pozostał.
Tak go zapamiętam.

k. – napisał Kuba Wojewódzki.Komentarze