Pokochaliśmy ją m.in. za „M jak miłość”. ZMARŁA mając zaledwie 37 lat.

Pokochaliśmy ją m.in. za rolę w „M jak miłość”. Odeszła w wieku zaledwie 37 lat.

”M jak miłość” to serial niezwykle popularny wśród milionów Polaków. Produkcja emitowana w Telewizji Polskiej od 20 lat nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością i nic nie wskazuje aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Nie dziwi więc fakt, że fani zdążyli zżyć się z aktorami i w przypadku dramatycznych wydarzeń pogrążają się w żałobie.

Niestety – zmarła jedna z gwiazd obsady „M jak miłość”. Wielu fanów pogrążyło się w smutku i rozpaczy. Nikt nie może uwierzyć, że mogła odejść w tak młodym wieku. Znana aktorka miała zaledwie 37 lat i jeszcze wiele przed sobą. Niestety – zmarła 12 lutego 2021 roku. Nie żyje…

Judyta Turan. Aktorka teatralna i telewizyjna była znana z takich seriali jak „M jak miłość”, „Klanu” czy „Na Wspólnej”. Wiadomość o śmierci gwiazdy przekazał Związek Artystów Scen Polskich. „Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat” – napisano w pożegnalnym wpisie.

Aktorka przyszła na świat 30 lipca 1983 r. Zadebiutował w 1999 r. wcielając się w rolę Gabrieli w spektaklu „Szukam” w Teatrze Druga Strefa w Warszawie. Była absolwentką Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej. Często występowała na deskach teatru Druga Strefa.

„Gdyby miała więcej czasu na to życie, stworzyłaby jeszcze wiele pięknych projektów” – napisano na profilu Starego Kina.

Komentarze