Polak najbardziej POSZUKIWANYM człowiekiem EUROPY! ZNASZ GO?!

Jeszcze parę dni temu media obiegła informacja o tym, że 44-letniej Polki poszukują funkcjonariusze w całej Unii. Europy dla przestępców nigdy za wiele. Jednym z najgroźniejszych i niebezpiecznych ludzi na liście Europolu jest Polak za którym wydano list gończy. Szukają go policjanci, a jego wizerunek jest znany na całym kontynencie.

39-letniemu Marcinowi Olewniczakowi spodobał się wyjazd do Europy, gdyż ukrywa się na jej terenie już od 2012 roku. Jest on poszukiwany za działalność narkotykową oraz kierowanie groźną grupą przestępczą. Polak jest na liście najbardziej poszukiwanych zbiegów naszego kontynentu. Rozpisują się o nim media z wielu krajów. 39-latek ma zielone oczy i około 185 centymetrów wzrostu. Jego ksywa natomiast to „Olej”.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Kobiety robiły awanturę w restauracji. Kelnerzy zrobili coś, czego byście się nie spodziewali!

 

Poszukiwana jest również Dorota Kaźmierska, która w 2008 roku zabiła swojego męża. Sąd skazał ją wtedy na 25 lat pozbawienia wolności. Została ona jednak wypuszczona po pięciu latach ze względu na zły stan psychiczny jej syna. Jednak do aresztu już postanowiła nie wracać. Została ona twarzą kampanii Europolu pt. „Przestępstwo nie ma płci” i widnieje na liście 18 najbardziej poszukiwanych kobiet w Europie.

Taka sława to żadna chluba dla nas Polaków. Szkoda, że błyszczymy również w takich hańbiących rankingach.

źródło: o2.pl fot. screenshotKomentarze