Polak skatowany przez duńskiego policjanta! MAMY NOWE NAGRANIE! (VIDEO)

Nie milkną echa piątkowego meczu Danii z Polską. Polacy w Kopenhadze nie przypominali reprezentacji z EURO i z kretesem ulegli swoim rywalom. Jednak więcej niż o meczu mówi się o zachowaniu duńskiej policji, która skatowała polskiego kibica. Na nagraniach widać jak mężczyzna zostaje zaczepiony przez jednego z funkcjonariuszy, następnie dochodzi do przepychanek, a na kolejnym filmie widzimy już tylko jak policjanci katują bezbronnego Polaka. Kibic Lechii Gdańsk przebywa teraz w duńskim areszcie.  

 

Nagrania naprawdę szokują. Jeden z policjantów bezmyślnie bije bezbronnego Polaka pałką po głowie. Czy ten funkcjonariusz jest normalny? Z tego, co widzimy na filmie wynika, że raczej nie do końca. Mógł trwale uszkodzić, a nawet zabić polskiego kibica.

 

Na filmach słychać jak zebrani dookoła ludzie, krzyczą i zwracają uwagę policjantom, ale stróże prawa nic sobie z tego nie robią. Skatowany mężczyzna spędzi w areszcie 26-dni. Kibice z całej Polski zorganizowali zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc przetrwać i opłacić adwokatów poszkodowanemu mężczyźnie.

 

 

Źródło: facebook

Fot: facebook

MBKomentarze