Polak SZPIEGUJĄCY DLA ROSJI zatrzymany przez ABW. To…

abw, erotyczne gadżety, tajniaków, porwaniach, ginekolog, zgwałcił cztery kobiety, tajniacy, gang, zatrzymanie, policja

Dziennikarze „Wiadomości” podali, że ABW, czyli Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Polaka podejrzewanego o szpiegostwo na rzecz Rosji. Został aresztowany na trzy miesiące.

O sprawie jako pierwsze dziś rano poinformowały „Wiadomości” TVP 1. ABW zatrzymało Polaka, Piotra Ś., który podejrzewany jest o szpiegostwo na rzecz Rosji. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla niego, co oznacza, że zarzuty i dowody przeciwko niemu muszą być poważne.

 

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie TELEGAZETĘ? Nie uwierzycie, co się tam wyrabia!

 

Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczacych zatrzymania i jego powodów. Możemy jedynie podejrzewać, że agenci obserwowali mężczyznę przez co najmniej kilka miesięcy. U Piotra Ś. znaleziono też nielegalną broń, na którą nie miał pozwolenia, oraz fałszywe dokumenty. Zabezpieczono też nośniki elektroniczne.

 

Zatrzymania dokonano 25 października, jednak dowiedzieliśmy się o nim dopiero dzisiaj. To nie pierwszy tego typu przypadek w ostatnim czasie. W marcu 2018 roku, również dziennikarze „Wiadomości” dotarli do informacji, że za szpiegostwo na rzecz Rosji został zatrzymany Marek W., który prowadził działalność propagandową i bardzo interesował się ministerstwem energii.Komentarze