Policjanci znaleźli wycieńczoną 38-latkę w piwnicy w Staszowie!

DYREKTOR

Policjanci znaleźli wycieńczoną 38-latkę w piwnicy w Staszowie! Nie wiadomo z jakiej przyczyny kobieta znalazła się w tym miejscu i czy trafiła tam z własnej woli. Sprawa jest wyjaśniana przez funkcjonariuszy kryminalnych. 

 

Policjanci znaleźli wycieńczoną i pozbawioną resztek sił 38-latkę w piwnicy jednego ze staszowskich bloków. Chwilę później kobieta trafiła do pobliskiego szpitala, gdzie udzielono jej specjalistycznej pomocy medycznej.

 

Jak informują policjanci, w zeszłą niedzielę około godziny 17:00 zgłosiła się do nich matka 38-letniej kobiety. Była zaniepokojona, ponieważ córka od soboty nie pojawiła się w domu. 

Sprawdź też: AŻ TYLE błędów rocznie popełniają rodzice! Sprawdź, które dotyczą ciebie i twojego dziecka!

Z relacji matki wynikało, że 38-latka o godzinie 9 rano w sobotę wyszła od koleżanki, ale do niedzielnego popołudnia nie wróciła do domu, nie było też z nią żadnego kontaktu. Zaginiona to osoba zdrowa, zdolna do samodzielnego funkcjonowania, nic nie wskazywało na to, by coś mogło zagrażać jej życiu – tłumaczy sierżant sztabowy Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.


Czytaj więcej

Komentarze