Policjanci zrobili selfie telefonem pijanego chłopaka. Zdjęcie obiegło cały internet

Zdjęcie w moment obiegło media społecznościowe i zyskało popularność. Młody Australijczyk wrzucił selfie, które zrobili sobie jego telefonem policjanci, kiedy odwieźli go pijanego do domu. Zdjęcie zostało zrobione, „żeby zapamiętał, jak wrócił z imprezy”.

 

Policjanci zostali wezwani do chłopaka przez taksówkarza, który miał odwieźć go do domu. Mężczyzna jednak stwierdził, że sam sobie z nim nie poradzi. Funkcjonariusze odprowadzili Reece’a pod wskazany adres i czekali, aż zjawi się jego znajomy. Nie chcieli, żeby chłopak został sam. Okazało się, że sporo czasu minęło zanim kolega przyjechał do mieszkania, dlatego w międzyczasie zrobili pamiętne selfie.

 

Reece umieścił zdjęcie na Facebooku z opisem:

 

„Przeglądałem sobie zdjęcia na telefonie i okazało się, że ci dobrzy gliniarze zrobili sobie ze mną genialne selfie po tym, jak odwieźli mnie pijanego do domu! To prawdziwe legendy!”.

 

Post dotarł również do funkcjonariuszy, w poniedziałek oni także umieścili fotografię na Facebooku. Policjanci wykorzystali zdjęcie, jako przestrogę dla tych, którzy decydują się na samotny powrót do domu po imprezie alkoholowej.

Tasmania Police encourages party-goers to plan ahead so they can enjoy their night. Senior Sgt Craig Fox, of Northern…

Gepostet von Tasmania Police am Sonntag, 28. Mai 2017

 

W poście funkcjonariusze zaapelowali, aby planować powrót do domu wcześniej, zanim zacznie się imprezować. „Unikniesz w ten sposób ryzyka wypadku i ewentualnego stresu sobie, twojej rodzinie, przyjaciołom i innym, których spotkasz na swojej drodze” – przestrzegł starszy sierżant Craig Fox, autor selfie.

 

Źródło: tvn24, facebook
kdKomentarze