W czasie zatrzymania policjant zwrócił uwagę na włosy 38-latki. W kokardzie miała worek z (…)!

To miała być zwykła kontrola drogowa, a policjant w ogóle nie spodziewał się takiego finału. Samochód jaki udało mu się zatrzymać jechał bez tablic rejestracyjnych. Jakby tego było mało kobieta, która go prowadziła nie miała prawa jazdy. Kiedy funkcjonariusz wypisywał mandat jego uwagę zwróciła jeszcze coś, dziwna kokarda we włosach zatrzymanej.

Kenneth Looney przyznał, że była to najdziwniejsza kontrola drogowa w jakiej kiedykolwiek uczestniczył. Policjant zatrzymał auto prowadzone przez 38-letnią Jessica Bernice Kropp z Arkansas. Kobieta podróżowała samochodem bez tablic rejestracyjnych. Jakby tego było mało auto nie było ubezpieczone, a ona nie miała prawa jazdy! Policjant sprawdził w bazie danych personalia podejrzanej kobiety i okazało się, że jest poszukiwana i ciąży na niej aż 5 nakazów aresztowania! 38-latka zaczęła się tłumaczyć i wtedy policjant zwrócił uwagę na dziwną kokardę w jej włosach.

 

 

 

 

 

Doświadczony funkcjonariusz szybko zorientował się, że jest to woreczek z narkotykami przewiązany gumką! 38-latka była w szoku i udawała, że nie wie o co chodzi. Później tłumaczyła się, że woreczek wpiął jej kolega. Policjant nie dał się wykiwać podejrzanej i szybko zakuł ją w kajdanki. Jessica Bernice Kropp niemal od razu zmiękła i przyznała się, że we włosach ma jeszcze więcej woreczków z metaamfetaminą. Kobieta przebywa obecnie w areszcie za posiadanie narkotyków i jazdę samochodem bez ważnego prawa jazdy i ubezpieczenia. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TAKŻE:Jej chód zwrócił uwagę policjantów pracujących na lotnisku! Nie uwierzysz, gdzie ukryła narkotyki, które chciała przemycić!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 Komentarze