„Polityka” Patryka Vegi wraca jako serial!

Film „Polityka” Patryka Vegi wzbudził w naszym kraju wiele kontrowersji. Był jednym z najpopularniejszych obrazów w tym roku i długo wyczekiwaną premierą! Tematyka w nim podjęta przyczyniła się do ogromnego sukcesu finansowego. Dziś dzieło Vegi powraca w formie serialu!

 

Wiadomość pewnie ucieszy wszystkich fanów tego reżysera. Vega ma na swoim koncie takie produkcje jak: Pitbull, Ciacho, Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć, Botoks, Kobiety mafii, Plagi Breslau. Ostatnie jego dzieło „Polityka” spowodowało ponowny wzrost jego popularności. Nic więc dziwnego, że „Polityka” Patryka Vegi wraca, tym razem jako serial. Gdzie i kiedy zostanie wyemitowany serial?

 

„Polityka” zostanie wyemitowana jako 4-odcinkowy mini serial. Każdy epizod będzie liczył 45 minut i ze znacznie rozbudowanymi wątkami. Dwa pierwsze odcinki ukażą się w sobotę 21 grudnia, kolejno o 21:00 i 21:45. Kolejne dwa pojawią się następnego dnia, 22 grudnia, również o 21:00 i 21:45. Całość wyemituje stacja Canal +.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz GRODZKI uratuje Platformę Obywatelską?

 

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy raz, kiedy znany polski reżyser Patryk Vega przekształca swój film w późniejszy serial. Do tego jego widz zdążył się przyzwyczaić. Tak było w przypadku „Pitbulla”, „Botoksu”, „Kobiet mafii”, a także „Służb specjalnych”.

 

„Polityka” Patryka Vegi to, jak czytamy na filmowym portalu „Filmweb”, „spojrzenie na zachowania polskich polityków, gdy kamery są wyłączone”. Film nie został dobrze odebrany w oczach krytyków. Zdobył ocenę 3,6/10, co czyni go bardzo słabym. Zobaczymy, czy Vega wyciągnął wnioski z niektórych uwag i czy serial będzie lepszą wersją filmu? O tym wszystkim przekonamy się już za miesiąc!

 

Źródło: Antyradio, Filmweb; źródło foto: YouTubeKomentarze