POLKA poślubiła arabskiego szejka i….! Dziennikarz ujawnił SZOKUJĄCE fakty

Dziennikarz jest autorem wielu książek na temat arabskich szejków. Teraz postanowił ujawnić historię 24-letniej Polki, która poślubiła arabskiego szejka i…

 

Marcin Margielewski bo o nim mowa w najnowszej książce pt. „Zaginione arabskie księżniczki” opisuję historię 24-letniej Polki – Reiny, która postanowiła poślubić arabskiego szejka, jednak słuch po niej zaginął. W książce przestawia polski paszport dziewczyny oraz dokumenty pod zmienionym nazwiskiem. Jedna z żon księżniczka Haya uciekła do Londynu.

 

Reina – Polka również chciała uciec, ale powróciła do męża. Od tej pory słuch o niej zaginął. Nie znane są jej dalsze losy. Reina prowadziła swój profil na Instagramie i wrzucała tam mnóstwo zdjęć, ale teraz jej profil został zamknięty, a zrozpaczeni fani nie wiedzą, czy kobieta jeszcze w ogóle żyje.

 

Jej ostatnie wpisy również nie powodują, że fani czują się uspokojeni, wręcz przeciwnie jej ostatnie wpisy wskazują na to, że będąc żoną arabskiego szejka nie czuła się dobrze.

 

Zapłaciłam za wszystko, co otrzymałam, a ciosy i tak wylądowały na mojej twarzy.

-możemy przeczytać pod jednym z ostatnich wpisów.

 

Dotarłam do punktu, w którym trudno jest umrzeć, a jeszcze trudniej żyć.

-tak brzmi kolejny wpis.

 

Myślicie, że kiedyś dowiemy się co się stało z 24-letnią Polką? Kupicie książkę pt. „Zaginione arabskie księżniczki”? Interesuje Was taka tematyka?

 

Źródło: pudelek.pl

Foto: Pixabay.comKomentarze