Polska będzie poligonem?! To wizja Krzysztofa Jackowskiego!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną bardzo niepokojącą wizję. Popularny jasnowidz z Człuchowa wyznał, że część naszego kraju będzie poligonem.

Straszne wizje

Krzysztof Jackowski od lat dzieli się swoimi wizjami z internautami. Jasnowidz z Człuchowa prowadzi kanał na YouTube, w którym opowiada, co może wydarzyć się w przyszłości. Niektóre jego wizje przerażają. Najnowsza przepowiednia dotyczy Polski. Jackowski ujawnił, że część naszego kraju będzie poligonem. Co dokładnie miał na myśli? Czy na terenie Polski będą prowadzone działania militarne? Jasnowidz tłumaczył:

Zawsze sobie przypominam jak to w 2019 roku powiedziałem, że to jest ostatni w miarę normalny rok na świecie. Też to było nielogiczne. Dlaczego nasz kraj mi się kojarzy częściowo opustoszały? Przecież to by się musiało coś niezwykłego wydarzyć.

Polska poligonem?

Krzysztof Jackowski wyjaśniał jakiego czasu mogą dotyczyć jego ponure wizje. Twierdził, że wizje mogą dotyczyć niedalekiej przyszłości, albo też tej znacznie odległej. Jasnowidz z Człuchowa powiedział:

Ja nawet ostatnio staram się nie uściślać tego czasu, ale staram się mówić o zdarzeniach, bo te błędy mogą właśnie powstać na analizie czasowej. Mi się kojarzy, że przyjdzie czas, przyjdzie moment, okres, w którym część Polski będzie poligonem.

Jackowski dalej wyjaśniał:

I nic się specjalnie nie będzie działo, ale będzie tu jak na poligonie. Czyli będzie to oznaczało to, że może się dziać coś niedaleko naszego kraju.

Zbiórki kosztowności?

Krzysztof Jackowski powiedział o wizji, która może budzić zdumienie. Tłumaczył:

Niektórzy ludzie sami będą przynosić w jakieś miejsca, jakieś swoje kosztowności i będą to oddawać z dobrego serca. Patriotycznie. Może to oznaczać, że nasz kraj będzie takiej pomocy potrzebować. Daniny od własnych obywateli.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że na myśli miał albo kolejną zarazę, albo konflikt militarny.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Krzysztof JackowskiKomentarze