POLSKA FIRMA przekazuje milion złotych na walkę z koronawirusem!

POLSKA FIRMA przekazuje milion złotych na walkę z koronawirusem! Zarządzający firmą uzasadniają swoją decyzję ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

 

 

Polska firma Agata S.A. przekazuje milion złotych na walkę z koronawirusem. Za pośrednictwem mediów społecznościowych firma poinformowała o swojej decyzji:

 

 

Agata S.A. zdecydowała o przekazaniu 1 000 000 zł służbie zdrowia na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem. Mamy nadzieję, że wszystkie działania prewencyjne i niezbędny sprzęt medyczny, przyczynią się do możliwie najszybszego uporania się z tą trudną dla wszystkich sytuacją – czytamy na oficjalnym fanpage’u Salony Agata.

 

Agata S.A., polska sieć salonów z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz. Grzegorz Przondziono, Prezes Zarządu Agata S.A. przyznaje, że większość Polaków stoi teraz w obliczu „nowej, trudnej sytuacji”. Decyzja zarządu o przekazaniu miliona złotych na walkę z niebezpieczną chorobą spotkała się z ogromnym podziwem Internautów.

 

Sprawdź: Iwona Pavlovic o zawieszeniu „Tańca z gwiazdami”: „APELUJĘ do wszystkich, żebyśmy…”

Aż duma.mnie rozpiera,że mamy od Was niedawno zakupiony narożnik i był on „dostępny od ręki”, polecam ! Cieszę się,że dzięki Wam nie tylko tutaj mogę spać spokojnie,ale brawo za wsparcie- napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.
To nie jedyny pozytywny komentarz. Zarówno klienci firmy, jak i Internauci zgodnie przyznają, że zachowanie firmy Agata S.A. powinna być wzorem dla innych bogatych przedsiębiorstw.
Super wielki szacunek dla dyrekcji tej firmy, że mają tak wielkie serce❤️ w niesieniu pomocy finansowej na szczytny cel. Serdeczne ukłony, postawa godna do naśladowania, 
Postawa godna naśladowania w dobie chęci dorobienia się na panice ludzi dotyczącej tej strasznej sytuacji w jakiej się teraz znaleźliśmy… Wielki ukłon w Państwa stronę – czytamy w komentarzach pod postem.
Zdjęcie: Pixabay


Komentarze