Polska modelka: „Parę osób czeka na mój coming out🌈 „

Znana polska modelka zaskoczyła swoim wyznaniem.

Renata Kaczoruk to urodzona w 1986 r. modelka i celebrytka. W latach 2013-2018 była związana z Kubą Wojewódzkim, występowała też w kilku programach telewizyjnych. Oglądać ją można było w Azja Express (2016) i Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2018), od czasu do czasu gości także w Dzień dobry TVN.

Teraz modelka na instagramie zamieściła zdjęcie z dwiema kobietami i dodała zaskakujący opis. Renata Kaczoruk napisała:

 

Parę osób czeka na mój coming out🌈 Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda. Nie byłabym dziewczyną na tym zdjęciu, gdyby nie moje kobiety🌸🌸

 

Samo pojęcie coming out pochodzi z angielskiego come out of the closet czyli wyjść z szafy. Oznacza ono ujawnienie się przez osobę homoseksualną swojej odmienności. Dodanie do tego wpisu symbolu tęczy w jednoznaczny sposób daje do zrozumienia, że Renata Kaczoruk jest lesbijką.

 

Jak jednak się przekonujemy, wcale nie o to chodzi. Czytając dalej, dowiadujemy się, że „coming out” Renaty i jej „kobiety” nie mają związku z seksualnością.

Modelka chyba chciała być oryginalna w taki właśnie sposób opowiedzieć o swojej więzi z… siostrami! Jak pisze:

 

Nikt nigdy nie był dla mnie tak ważny jak moje siostry. Z nikim nie byłam tak prawdziwa jak w ich towarzystwie i tak szczerze się nie wygłupiałam🙈 Na nikim nie mogłam nigdy tak polegać jak na Swoich przyjaciółkach❤️Zbierały mnie z podłogi, gdy nie było co zbierać.

 

Renata z siostrami – https://www.instagram.com/renul_ka/

 

Na koniec Renata Kaczoruk wspomina o mamie i o piesku:

 

Od nikogo tyle się nie nauczyłam ile od Swojej mamy🦋 Jest moją mentorką z najdłuższym stażem. Nie wspomnę o mojej najlepszej przytulance- suczce, z którą się wychowywałam. Wszędzie dobrze ale z wami najlepiej❤️

 

„renul_ka” bo tak na instagramie nazywa się Kaczoruk, chciała być chyba dowcipna, ale pomieszała więzy rodzinne z homoseksualnością.

Czy podzielacie jej poczucie humoru?

 

>>>18-letnia Rosjanka wygląda jak Barbie! Zobacz ZDJĘCIA!

 

https://www.instagram.com/p/CAyGifzHLMF/

fot. https://www.instagram.com/renul_ka/

 Komentarze