PORUSZAJĄCE wyznanie Dagmary z „Królowych życia”. Łzy same ciekną do oczu!

Pojawiło się poruszające wyznanie Dagmary z Królowych życia”. Łzy same ciekną do oczu! O co chodzi?

Dagmara znowu pokazała, jak wielkie ma serce. Postanowiła pomóc potrzebującym. W tym celu wydała specjalne oświadczenie. Co w nim napisała?

– Kochani💝💝💝 Skrzat Helpik – dobry duszek domu, tworzony przez Seniorów w Mławie w Centrum Aktywności Seniora na zajęciach aktywizujących. 💖💖💖 Obecnie w czasie pandemii tworzony w domach Seniorów, a wysyłany do nowych domów w Polsce i za granicę z siedziby Stowarzyszenia w Mławie. Działania związane z szyciem skrzatów są dla naszych Seniorów bardzo ważne, szczególnie teraz, w czasie izolacji i osamotnienia, tym bardziej konieczne jest zaangażowanie osób starszych w działania związane z aktywnością społeczną i życiową.❤️ Dochód jaki wygenerowany zostaje ze sprzedaży tego małego Helpika w całości przeznaczany jest na aktywizację osób starszych z Mławy i z Płocka – Seniorów Stowarzyszenia Akt. Dzięki temu że skrzaty trafiają w ręce nowych nabywców, Stowarzyszenie może co miesiąc kupować leki podopiecznym Seniorom, wspierać ich materialnie, organizować im pomoc i zajęcia 💝Słoneczka moje obserwujemy profil Skrzata Helpika @skrzathelpik i kupujemy maskotki 💙🙏Bo w ten sposób pomagamy seniorom😍Nie zapominajmy MŁODOŚĆ NIE WIECZNOŚĆ 😢Całuję Was mocno i dziękuję całym sercem 💖💖💖Aaaaa i zobaczymy, kto mi zdjęcie ze skrzatem wyśle 😍🤩🤔😘 – stwierdziła.

Dagmara naprawdę kocha pomagać i zachęcać do tego innych. Ludzie uwielbiają Dagmarę i zawsze chętnie włączają się we wszystkie polecane przez nią akcje.

Komentarzy było całe mnóstwo!

Zobacz także: Ale AFERA! Zaszczepił się, a mimo to…

Co na to fani?

Albaniątko jakie już ogromne 😂❤️❤️❤️

Jak słodko🌸🌷💝

Fajna Dagmara, masz fajnego pieska

Super inicjatywa, 2 lata temu też zamawialiśmy skrzaty od tego stowarzyszenia. Dzięki Pani teraz akcja będzie miała większy wydźwięk, bo warto pomagać 😍

Cudnie wyglądacie. 😍 Fajne te skrzaty. 😍

Pani Dagmaro, a gdzie można zamówić?

Fot. Instagram

Zobacz także: SZOKUJĄCE informacje o WODZIE! Na pewno o TYM nie wiedziałeś!

Ta inicjatywa Dagmary jest godna podziwu!

Fot. Instagram

Komentarze