Poruszający apel pielęgniarki! „Proszę, przestańcie to robić”!

Poruszający apel pielęgniarki, która spędziła w pracy 48 godzin wzbudził ogromną refleksję wśród internautów z całego świata. 51-letnia kobieta, która wracała do domu po długiej zmianie w szpitalu postanowiła uświadomić ludziom, że ich zachowanie w okresie pandemii koronawirusa może zagrozić zarówno im, jak i ich rodzinom.

51-latka opublikowała dramatyczne nagranie w mediach społecznościowych i przez większą część filmu nie potrafiła powstrzymać łez. Apel pielęgniarki, która pracuje w szpitalu i pomaga chorym i walczącym z koronawirusem pacjentom poruszył serca wielu osób. Kobieta postanowiła poruszyć kwestię gromadzenia nadmiernych zapasów jedzenia i środków higienicznych przez ludzi, którzy wykupują je ze sklepów w ogromnych ilościach. Przez ich zachowanie personel medyczny i lekarze nie mają szans na zrobienie normalnych zakupów, ponieważ sklepowe pułki świecą pustkami!

 

 

ZOBACZ:Naukowcy się mylili? Odkryto NOWE OBJAWY koronawirusa! Sprawdź, czy nie zaobserwowałeś ich u siebie!

 

Dawn Bilbrough pracuje na co dzień w szpitalu zakaźnym w Yorku (Anglia). 51-latka przyznała, że była przerażona kiedy weszła po 48-godzinnej zmianie w pracy do marketu. Kobieta ze łzami w oczach mówi na nagraniu, że w sklepach dosłownie nie ma nic. Brakuje owoców, warzyw, czy podstawowych środków higienicznych. Przez to, że ludzie wykupują wszystko w ogromnych ilościach pozostawiając za sobą puste pułki. Pielęgniarka ze łzami w oczach zaapelowała do nich, by przestali to robić, ponieważ ludzie, którzy im pomagają nie są w stanie zrobić normalnych zakupów.

 

https://www.facebook.com/dawn.bilbrough.9/videos/10221626721158688/?t=3

 

ZOBACZ TAKŻE:Lider Elektrycznych Gitar o koronawirusie: „Po epidemii nastąpi…”

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: facebook.com, wideo: facebook.comKomentarze