PORWANIE syna Zenka Martyniuka?! Gwiazdor przekazał oficjalne informacje.

PORWANIE syna Zenka Martyniuka?! Gwiazdor przekazał oficjalne informacje.

Porwanie syna Zenka Martyniuka?! Są oficjalne informacje od gwiazdora!

Zenon Martyniuk, to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. To także niekwestionowany król disco polo. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Przez twe oczy zielone”, „Życie to są chwile”  czy „Przekorny los”? Niestety teraz przekazano fatalne wieści. Chodzi i syna Zenka – Daniela.

Zenek Martyniuk, to także osoba o której najczęściej mówi się w mediach. Lider zespołu Akcent znany jest nie tylko dzięki hitom, ale także przez wybryki jego syna. Rok temu głośno było o ślubie młodego Martyniuka. Później rozpisywano się o problemach Daniela w małżeństwie oraz konfliktach z prawem. Teraz jednak okazało się, że miało dojść do porwania a za wszystkim stoją…

scenarzyści. W filmie „Zenek”, który opowiada historię gwiazdora zawarto scenę porwania syna Zenka. Zatem pomiędzy dokładnymi zdarzeniami z życia artysty pokazane zostaną sceny wymyślone na potrzeby produkcji. Do sprawy odniósł się sam Martyniuk.

-Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy – wyznał Zenek Martyniuk.

Jak dodał Martyniuk film wcześniej miał nosić tytuł „Życie to są chwile”, jednak uznano, że to zbyt długie.

-„Zenek” jest krótko i na temat – dodał Martyniuk.

Film „Zenek” w kinach będziemy mogli zobaczyć 14 lutego 2020 roku. Reżyserem filmi jest Jan Hryniak. Zenka Martyniuka odegrał Krzysztof Czeczot. Ponadto w filmie zobaczymy :Klarę Bielawkę, Karola Dziubę, Jana Frycza, Agnieszkę Suchorę oraz Romana Gancarczyka.

fot. YouTubeKomentarze