Poseł Dobromir Sośnierz nie wytrzymał na wizji: „Ile jeszcze razy pan mnie będzie …” [WIDEO]

Dobromir Sośnierz na długo zapamięta tę wizytę w studiu Telewizji Polskiej. Poseł nie wytrzymał i powiedział redaktorowi dobitne słowa.

 

Zaproszenie do Telewizji Polskiej dla posłów Konfederacji to szansa na promowanie programu swojej partii. Jest to czas, kiedy wyborcy mogą na własne oczy zobaczyć o co tym ludziom chodzi. Lecz nie zawsze tak jest, zwłaszcza w programach publicystycznych, które od pięciu lat jedyne co robią to „ujawniają kolejne afery PO” i ośmieszają opozycję. Szczególnie istotnym tematem w TVP na pierwszym miejscu od kilku miesięcy jest temat łapówek, które prof. Tomasz Grodzki miał przyjmować jako lekarz. Poseł Dobromir Sośnierz „wyjaśnił” dziennikarza Michała Adamczyka.

 

Dziennikarz skierował pytanie do posła Konfederacji: „czy profesor Tomasz Grodzki jest obciążeniem dla Platformy Obywatelskiej”. Na odpowiedź Sośnierza nie trzeba było długo czekać. Poseł Konfederacji w monologu pełen emocji powiedział:

 

No oczywiście, że jest. Ja wiem, że panowie z PiS-u moglibyście godzinami rozprawiać na ten temat. Ale już naprawdę któryś tydzień o tym rozmawiamy. Jaki to ma wpływ na nasze życie? (…) To co się działo w tych gabinetach marszałka Grodzkiego świadczy o nim nie najlepiej. Ale na moje życie nie ma to żadnego wpływu.

 

Dziennikarz TVP zszokowany tą wypowiedzią zapytał: „To naprawdę nie istotne, że trzecia osoba w państwie mogła brać łapówki”. Na to poseł Konfederacji odrzekł:

 

Naprawdę trudno się tutaj rozmawia. Jak mówiłem o sądach, to mnie normalnie zakrzyczeliście. A teraz mamy rozmawiać o mało znaczących dyrdymałach. Już miesiąc ględzimy o tym marszałku Grodzkim. To jest sprawa dla konkretnych organów czy on brał łapówki, czy ich nie brał. (…) Czy my tam byliśmy? Ktoś z nas tam był? Który tydzień już tylko o tym gadamy? Ile jeszcze będziemy mówić na temat marszałka Grodzkiego? (…)

 

 

ZOBACZ: o. Tadeusz Rydzyk mówił o gwałconych krowach!

 

Internauci byli zachwyceni Sośnierzem! Pisali: „Za**bali 15 mln z CBA nic nie szkodzi. Najważniejsze że grodzki wziął 400 zł łapówki:-)”, „Brawa dla Posła Sośnierza – przeciętny Kowalski i tak nie wiem kim jest jakiś Grodzki, a o tym, że świnie przy korycie od 30 lat biorą w łapę to są wszyscy święcie przekonani, także dyskutowanie w kółko tego tematu to zajmowanie Polaków kolejnym tematem zastępczym!”Komentarze