Poseł Konfederacji w TAŃCU Z GWIAZDAMI? „Poważnie rozważam”!

Posłowie Konfederacji wielu ludziom kojarzą się z zamkniętymi w sobie, zakręconymi na punkcie religii i tradycji oszołomami. Tymczasem politycy ci potrafią pokazać zupełnie inną twarz, a jeden z nich chciałby wystąpić w Tańcu z Gwiazdami! 

Jak być może pamiętacie, lub po prostu wiecie jeśli jesteście za młodzi, swój epizod w tańcu z gwiazdami miał kilka dobrych lat temu Krzysztof Bosak. Nie szło mu wcale najgorzej, wręcz dobrze i utrzymał się w programie przez kilka odcinków. I to pomimo tego, że pochodził ze znienawidzonej wówczas przez szerokie kręgi i media masowe Ligi Polskich Rodzin.

 

ZOBACZ TEŻ: Pacjent przez 9 miesięcy umierał w męczarniach. Chirurg zaszył mu w brzuchu…

 

Okazuje się, że nie tylko on ma umiejętności taneczne. Właśnie teraz pochwalił się nimi inny poseł Konfederacji, a co więcej przyznał wprost, że udział w tańcu z gwiazdami „poważnie by rozważył”. Chodzi o…

 

Na swoim profilu Facebook filmem z turnieju tańca pochwalił się Konrad Berkowicz. Był gościem na Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na zakończenie, jedna z tancerek zaprosiła go na parkiet, by odtańczyć walca wiedeńskiego. Berkowicz nie odmówił! Gdzie polityk nauczył się tak dobrze tańczyć? 

 

Konrad Berkowicz spontaniczny taniec na turnieju o puchar AGH

Wspominałem już tutaj, że niedawno miałem przyjemność gościć na Turnieju Tańca o Puchar JM Rektora AGH. To wspaniałe widowisko wywołało mnóstwo wspomnień z lat, w których intensywnie rozwijałem jedną z moich pasji: taniec towarzyski (od dzieciństwa do matury). Udało mi się wówczas odnieść kilka sporych sukcesów na turniejach w Polsce i za granicą. Po finale par najwyższej klasy, ku mojemu zaskoczeniu, ja i kilku innych gości zostało zaproszonych do wspólnego tańca. Miałem zaszczyt zatańczyć kawałek walca wiedeńskiego z partnerką zwycięskiej pary. Okazało się, że jeden z sympatyków sfilmował wydarzenie – zamieszczam nagranie poniżej 🙂 Trochę się denerwowałem, czy cokolwiek z dawnej formy pozostało, ale wyszedłem z wszystkiego bez złamanej nogi 😉

Gepostet von Konrad Berkowicz am Montag, 2. Dezember 2019

 

Moi rodzice prowadzą szkołę tańca, więc to było u nas w rodzinie zupełnie naturalne, że wszyscy tańczyli. Sam robiłem to z wielką przyjemnością w dzieciństwie i w liceum, aż do matury

– wytłumaczył portalowi fakt24.pl Konrad Berkowicz.

 

Jak przyznał, gdyby dostał propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami to poważnie by ją rozważył. Cóż – to by mogło być naprawdę ciekawe!

 

Taniec Berkowicza wywołał oczywiście żywe reakcje internautów, którzy nie zawiedli z memami. Ten poniżej to nasz ulubieniec!

Gepostet von Alicja Zbudniewek am Dienstag, 3. Dezember 2019

 Komentarze