Posiadasz abonament u TEGO operatora? Przygotuj się na PODWYŻKĘ cen za usługi!

podwyżki

Znana sieć telefonii komórkowej w Polsce podnosi ceny swoich abonamentów. Zmianę odczują przede wszystkim klienci korzystający z pakietów dla firm.

Orange Polska podnosi kwoty abonament dla firm. Cztery nowe taryfy, które wprowadza sieć telefonii komórkowej wynoszą od 45 do 100 złotych miesięcznie. W ramach niej zwiększą się jednak pakiety transmisji danych, w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Klienci będą mogli korzystać także z nowych, dodatkowych usług.

 

Abonament w najtańszym wariancie oferowany przez Orange wynosi 45 zł miesięcznie, oznacza to wzrost o 5 zł w porównaniu do ceny abonamentu wcześniej. Dzięki ofercie klient otrzymuje 20 GB transmisji danych w kraju, o 3 GB więcej. Pakiet danych w Unii Europejskiej także wzrósł (o 1,75 GB) i teraz wynosi 5,86 GB. Siec telefonii komórkowej Orange zaproponował także pakiet za 60 zł miesięcznie, gdzie klienci otrzymają 30 GB danych w Polsce oraz 7,82 GB danych w państwach należących do Unii Europejskiej. Tu także mamy podwyżkę opłaty (wobec 50 zł wcześniej), ale jednocześnie otrzymujemy większe możliwości.

 

ZOBACZ TAKŻE: Lidl i Biedronka bezczelnie OSZUKUJĄ klientów! To zdjęcie jest na to dowodem!

 

Kolejny oferowany przez Orange pakiet to koszt 75 zł co miesiąc. W tym wariancie jest 70 GB w kraju i 12,27 GB w Unii Europejskiej. Orange Polska wprowadza też nowy abonament w wysokości 100 zł, gdzie konsumenci mogą liczyć na 150 GB danych w kraju 13,03 GB w państwach należących do Unii Europejskiej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowe informacje dot. rekompensaty za wzrost cen prądu! Aby ją otrzymać należy…

 

Nowe, wyższe opłaty były kwestią czasu. W maju 2019 roku Orange Polska podniósł o 5 zł opłaty dla klientów indywidualnych. Opłaty za abonamenty podnieśli także inni operatorzy komórkowi, m.in. sieć Play. Podwyżki były efektem kilkuletniej walki cenowej operatorów. W wyniku tego, w Polsce ceny za usługi telekomunikacyjne są jednymi z najniższych w Unii Europejskiej.

 

 

źródło: bankier

fot. pexelsKomentarze