Posłanka z PiS-u pokazała środkowy palec w Sejmie. Teraz przeprasza…

Ta posłanka z Prawa i Sprawiedliwości z kulturą osobistą jest niewątpliwie na bakier. Świadczy o tym najlepiej fakt, że buńczucznie pokazała swój środkowy palec w trakcie obrad Sejmu.

 

Kultura osobista niewątpliwie jest rzeczą wymaganą od posłów. W końcu jako wybrańcy narodu, którzy reprezentują interesy swoich wyborców powinni wykazywać się wzorowymi manierami. Ale ta posłanka z obozu tak zwanej dobrej zmiany chyba o tym zapomniała. Emocje wzięły górę i pokazała co umiała – to znaczy środkowy palec posłom opozycyjnym. Dziś pani poseł Joanna Lichocka przeprasza za swoje zachowanie. Chyba prezes Jarosław Kaczyński wezwał ją na dywanik i pogroził palcem nieposłusznej podwładnej.

 

Przypomnijmy całą sytuację: w Sejmie debatowano nad dofinansowaniem Telewizji Publicznej. Ponad dwa miliardy PiS chciało przeznaczyć na telewizję Jacka Kurskiego. Opozycja stanowczo protestowała przeciw temu i apelowała, by te pieniądze przeznaczyć na onkologię. Jednak Joanna Cichocka pokazała opozycji gdzie jej miejsce pokazując środkowy palec. Był to ewidentny znak pokazujący butę i opieszałość obecnego rządu.

 

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości jednak upokorzyła się przed narodem i mruknęła „przepraszam”. W rozmowie z „Faktem” pani poseł (może kiedyś minister kultury osobistej) powiedziała:

 

Jeśli ktoś poczuł się urażony tym gestem, gestem, który nie miał złych intencji, to chciałabym wyrazić ubolewanie i przeprosić. Mogłam pamiętać, że jesteśmy w trakcie bardzo ostrej kampanii politycznej i wszystko może być wykorzystane przeciwko nam.

 

O ironio posłanka Joanna Lichocka zaapelowała o kulturę parlamentarzystów i aby w Sejmie nie było żadnych ataków nienawiści, hejtu. Mówiła:

 

Nie używajmy takiej bezwzględnej nienawiści w tej walce, bo ewidentnie też widać złe intencje posłów Platformy. Oni widzieli, że ja wyjaśniam ten mój gest, a mimo to wykorzystują go cały czas w złej wierze, robią stopklatkę, manipulują i obudowują nieprawdziwą informacją. To fałsz i manipulacja.

 

ZOBACZ: Cejrowski o liderze PSL: „Kosianiak-Kamysz ma twarz….”

 

To ciekawe w jakiej wierze pokazała środkowy palec?

 

Źródło: „Fakt”.Komentarze