Poszedł na spacer nad rzekę. NAGLE stało się coś STRASZNEGO!

Mężczyzna poszedł na spacer nad rzekę. Nagle wydarzyło się coś szokującego! Co tam się stało?

Funkcjonariusze z Ostrołęki otrzymali informację o mężczyźnie, który wpadł do Narwi! To były naprawdę dramatyczne chwile! Dodatkowo woda była lodowata!

Zobacz także: PIT 2021. Pojawiły się ważne daty! Lepiej zapamiętaj

– Wszystko zaczęło się od informacji, którą funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału patrolowego otrzymali w czasie patrolowania miasta. Policjanci zostali powiadomieni, że w rejonie plaży miejskiej mężczyzna wpadł do wody i nie może się z niej wydostać. Na miejsce pojechali dwaj policjanci, st. sierż. Ariel Mrozek i sierż. Łukasz Miłek, którzy byli najbliżej miejsca zdarzenia – czytamy w relacji Policji.

Fot. Pixabay

Po dotarciu na miejsce mundurowi potwierdzili, że mężczyzna znajduje się w wodzie. Był duży prąd, wiec jedną ręką trzymał się mocno betonowego muru brzegowego.

Funkcjonariusze od razu wyciągnęli topiącego się z wody. Był zziębnięty.

– Zdając sobie sprawę z panującej temperatury otoczenia i wody policjanci, aby zapobiec jego dalszemu wychłodzeniu, przykryli uratowanego 50-letniego mieszkańca Ostrołęki tzw. folią życia i zaopiekowali się nim, umieszczając w radiowozie – przekazali funkcjonariusze.

Ostrołęczanin trafił pod opiekę ratowników medycznych, a później przewieziono go do szpitala. Był tylko lekko wyziębnięty.

Na szczęście cała sytuacja skończyła się dobrze, ale wyglądała naprawdę dramatycznie!

Zobacz także: Cleo ogłosiła fanom RADOSNĄ wiadomość! Wszyscy na TO czekali!

Fot. Pixabay

Źródło: policja.plKomentarze