Skandaliczne zachowanie 53-latki! Przyszła do marketu i zaczęła lizać biżuterię wartą kilka tysięcy złotych!

Pandemia koronawirusa wiąże się z wieloma obostrzeniami, których niektórzy nie chcą przestrzegać i demonstracyjnie je łamią. Szczególnie wyczuleni na łamanie zasad przez klientów są sprzedawcy sklepów. To właśnie w jednym z nich zauważono skandaliczne zachowanie 53-letniej kobiety!

Ostatnio głośno zrobiło się o sprawie 53-letniej klientki zakładu jubilerskiego, której szokujące zachowanie przeraziło obsługę. Na szczęście kobieta, która wybrała się do supermarketu Safeway w South Lake Tahoe znajdującym się na granicy stanów Nevada i Kalifornia została w porę powstrzymana, ponieważ mogła narazić sklep na gigantyczne straty. 53-latka poprosiła sprzedawczynię o to żeby pokazała jej kilka sztuk wybranych przez siebie biżuterii. Kiedy kobieta otrzymała towar zaczęła zachowywać się skandalicznie. Klientka myślała, że nikt jej nie widzi i zaczęła lizać otrzymane kolczyki i pierścionki.
Na szczęście gdyby nie czujność obsługi sklepu klientka mogła narazić zdrowie i życie wielu osób, które kupiłyby później wspomnianą biżuterię. 53-latka została zatrzymana przez pracowników zakładu jubilerskiego, a na miejsce przyjechali policjanci ubrani w specjalistyczne kombinezony i maski zabezpieczające przed zakażeniem. Kobieta została zatrzymana i aresztowana. Postawiono jej zarzut stworzenia ryzyka zakażenia, a towary, z którymi miała kontakt nie będą mogły być już sprzedane. Sklep oszacował straty na blisko 8 tysięcy złotych. Całość ma pokryć kobieta. Amerykanka trafiła do policyjnego aresztu.
źródła: wprost.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze