Poszła na randkę, ZATKAŁA UBIKACJĘ, następnie UTKNĘŁA W OKNIE – Ratowali ją strażacy (FOTO)

Tą akcję strażacy zapamiętają na długo. Młody mężczyzna wezwał straż pożarną na swoją randkę, a to wszystko dlatego, że dziewczyna, którą zaprosił do domu utknęła w oknie.

 

24-letni student z Bristolu Liam Smyth zaprosił na randkę do swojego domu nowo-poznaną dziewczynę. Spotkanie zakończyło się jednak prawdziwym koszmarem. Dziewczyna najpierw zatkała ubikację, a następnie zakleszczyła się w oknie. Od razu nasuwa się na myśl, że utknęła w oknie, podejmując próbę ucieczki, jednak prawda okazała się dużo gorsza. Spanikowana dziewczyna postanowiła wyjąć swój kał z ubikacji i wyrzucić go przez okno, niestety tym razem również miała pecha – kał utknął pomiędzy szybami okna.

 

Zdesperowana kobieta postanowiła go wyjąć i tym właśnie sposobem sama utknęła w oknie. Co ciekawe mężczyzna dowiedział się o fakcie od samej dziewczyny, która poprosiła go o pomoc w wyjęciu kału z okna. Chłopak początkowo chciał stłuc szybę młotkiem, ale kobieta zapewniała, że jest w stanie ją wyciągnąć, ponieważ w dzieciństwie trenowała gimnastykę. Niestety tym razem również się nie powiodło, dlatego do akcji dołączyli strażacy.

 

Liam Smyth zaprosił dziewczynę do domu, by obejrzeć dokument reżyserii Louisa Theroux’a. Historia jego feralnej randki obiegła cały świat, dotarła również do reżysera Theroux, który skomentował cały incydent na Twitterze –Jestem zaszczycony, że stałem się częścią tej jakże ważnej historii.

źródło: twitter / standard / facebook

fot.: twitter / facebook

kgKomentarze