Poszła wypłacić pieniądze z bankomatu. Przeżyła szok kiedy zobaczyła stan konta!

Prawdziwy szok przeżyła emerytka z Florydy kiedy zobaczyła stan konta. Kobieta postanowiła wypłacić 1200 dolarów na, które czekała. Kiedy poszła do bankomatu i zobaczyła, że ma na koncie 8,5 miliona dolarów nie mogła w to uwierzyć i omal nie zemdlała ze szczęścia.

Do tego zaskakującego zdarzenia doszło w Tampie na Florydzie. Diana, która jest emerytką z niecierpliwością czekała na przelew 1200 dolarów emerytury. Kiedy kobieta dowiedziała się, że kwota znajduje się na jej koncie czym prędzej pospieszyła wypłacić pieniądze. Przeżyła szok kiedy na wydruku z bankomatu zobaczyła, że saldo jej stan konta wynosi 8,5 miliona dolarów. Szczęśliwa emerytka zachodziła w głowę skąd taka astronomiczna suma pieniędzy znalazła się na jej koncie, więc zadzwoniła do syna. Diana zaczęła chwalić się, że została milionerką i nie ma pojęcia w jaki sposób się to stało. Niestety sprawa szybko się rozwiązała, a szczęście kobiety nie trwało długo.

Kilkanaście godzin później otrzymała telefon z banku z przeprosinami i informacją o zaistniałej pomyłce. W banku doszło do awarii systemu i jakimś dziwnym trafem ogromna kwota wylądowała na koncie Diany Iagulli. Starsza pani nie była zaskoczona, ponieważ prędzej czy później spodziewała się, że sprawa zostanie rozwiązana, a pieniądze zostaną cofnięte. Kobieta przyznała, że przez chwilę czuła się obrzydliwie bogata i było to wspaniałe uczucie. Kiedy ochłonęła postanowiła zrobić coś miłego dla innej osoby. W sklepie napotkała młodą pielęgniarkę, której niedawno urodziło się dziecko i kupiła jej artykuły dla niemowląt. Po tym co ją spotkało przyznała, że więcej satysfakcji daje jej uśmiech drugiej osoby niż duże pieniądze.

 

ZOBACZ TAKŻE:Ta PŁEĆ ma prawdziwego pecha! To ją koronawirus zabija CZĘŚCIEJ!

 

źródła: dailymail.co.uk, pixabay.com

 

 Komentarze