Potwierdzono SMUTNE wiadomości nt. Agnieszki Woźniak-Starak!

Potwierdzono fatalne informacje nt. Agnieszki Woźniak-Starak!

O Agnieszce Woźniak-Starak bardzo głośno zrobiło się w sierpniu tego roku. Wówczas to gwiazda stacji TVN musiała pogodzić się ze stratą swojego ukochanego męża. Dziennikarka bardzo długo nie udzielała się w mediach. Dopiero po miesiącu udzieliła obszernego wywiadu oraz znowu zajrzała do swoich Social mediów. Temat przycichł a teraz przekazano przykre informacje na temat dziennikarki.

Przypomnijmy – mąż dziennikarki Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Mężczyzna zmarł w wyniku wypadnięcia z motorówki i ranienia śrubą. Ponadto wraz z producentem na łodzi znajdowała się tajemnicza 27-latka. Dziewczyna dopłynęła bezpiecznie do brzegu. Kilka miesięcy po tej tragedii pojawiły się kolejne zasmucające informacje. Agnieszka Woźniak-Starak niestety…

nie poprowadzi kolejnego sezonu „Ameryka Express”. Widzowie drugi sezon produkcji zobaczą wiosną 2020 więc trzeba jeszcze trochę poczekać.

„Wyścig toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczyły najśmielsze oczekiwania – uczestnicy musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka” – czytamy w oświadczeniu biura prasowego Grupy TVN Discovery Polska na temat programu.

Na temat nowego sezonu wypowiedziała się także producentka „Ameryka Express”. Jak zaznaczyła ta edycja będzie inna niż dotychczasowe Azja Express i pierwszy sezon Ameryka Express. Ponadto dodała, że taka ekipa nigdy nie spotkałaby się prywatnie.

„Nigdy wcześniej w programie nie mieliśmy tak różnorodnej grupy pod względem wieku, zawodu, osobowości. Taka ekipa nigdy nie miałaby szansy się spotkać prywatnie. Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno – jak oni sobie poradzą z wyzwaniami, czy wiedzą na co się piszą, jak się dogadają ze sobą? Wiedziałam już, że na pewno nie będziemy się z nimi nudzić. No i nie pomyliłam się!” – mówiła z kolei Marta Więch – producent programu.

Fot. Instagram PWSASKomentarze