Potwornie bolało go ucho. Gdy lekarz zajrzał do środka, był wstrząśnięty!

Pewien pacjent z Wietnamu uskarżał się na potwornie bolące ucho. Nie potrafił sobie z nimi poradzić w żaden znany sobie sposób, dlatego postanowił udać się do szpitala. Gdy został przebadany przez laryngologa, ten odkrył przerażający powód bólu. Pacjenta czekało długie leczenie! 

Do zdarzenia zarejestrowanego kamerą umieszczoną w sondzie laryngologa doszło 4 stycznia w Hanoi, stolicy Wietnamu. Pacjent, który się do niego zgłosił uskarżał się na bardzo mocny ból ucha. Laryngolog zajrzał do środka, ale początkowo nie mógł uwierzyć w to co widzi. W uchu pacjenta zagnieździła się…

W uchu pacjenta zagnieździła się mucha, która zaczęła znosić tam jaja, z których wykluły się dziesiątki larw! Lekarz po raz pierwszy zetknął się z czymś takim, dlatego wszystko nagrał, a film pojawił się wkrótce w internecie.

 

ZOBACZ TEŻ: Zrobili TO z JANEM PAWŁEM II. „Mamy zgodę WATYKANU”

 

Lekarz szybko uporał się z samą muchą, jednak prawdziwy problem stanowiły larwy, które śmiało pełzały po kanale słuchowym mężczyzny oraz jego bębenku usznym. Ponieważ nie dało się ich usunąć w sposób konwencjonalny, zastosowano długotrwałe leczenie farmakologiczne, aby pozbyć się larw i następnie oczyścić ucho.

 

 

 Komentarze