Powrót Marceliny Zawadzkiej! Poprowadzi program w Polsacie!

Po oskarżeniach o oszustwa podatkowe, półtora roku temu Marcelina Zawadzka straciła pracę w Telewizji Polskiej.

Od tego czasu prezenterka nie miała stałej pracy, zajmowała się promowaniem własnej marki biżuterii oraz firm zewnętrznych na swoim instagramowym profilu. Teraz jednak dla fanów prezenterki mamy doprą wiadomość – Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy program w Polsacie!

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/?hl=pl

 

Będzie to reality show pt. Farma. Program będzie przedstawiał losy mieszczuchów, którzy zdecydowali się zamieszkać na farmie i poznać uroki wiejskiego życia. Jak podaje Polsat:

 

Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Czyli powrót do korzeni i rolnicza codzienność! Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru.

 

Drugą prowadzącą reality show Farma, będzie jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Zarówno Marcelina Zawadzka jak i Ilona Krawczyńska miały okazję poznać wiejskie życie. Marcelina chętnie spędza czas z rodziną mieszkającą w Borach Tucholskich, a Krawczyńska pomagała dziadkowi w prasach gospodarskich.

 

Program Farma oglądać będzie można wiosną 2022 roku.

 

https://www.instagram.com/p/CTKyhS_oEyw/Komentarze