Powstaje film o PEDOFILACH wśród polskich ELIT! „Będzie dym!”

To już będzie kolejny, wstrząsający materiał filmowy, który pokaże okropne działania zboczeńców. Rusza film tym razem o pedofilach wśród polskich elit!

 

Materiał przygotowany przez Sylwestra Latkowskiego będzie się nazywał: „Nic się nie stało”. Obraz, jak obiecał Jacek Kurski – prezes Telewizji Polskiej, ma być „wstrząsający”. „Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym” – obiecał szef TVP. Czyli czeka nas kolejny film o pedofilach, tym razem wśród polskich elit.

 

Niestety nie znamy jeszcze daty emisji materiału filmowego. Jedyne co jest znane, to fakt, że reżyserem tej produkcji będzie Sylwester Latkowski. Taką informację podał portal „Wirtualne media”. Czy to ma być odwet na materiale braci Sekielskich? Jacek Kurski w wywiadzie udzielonym dla tygodnika „Sieci” powiedział:

 

„Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową – pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu „Inwazja”. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film „Pedofilia” [Sylwestra] Latkowskiego”.

 

ZOBACZ TEŻ: Partia Kaczyńskiego OSZUKAŁA Krystynę Pawłowicz?! Chodzi o pieniądze!

 

Co ciekawe rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar wyraził swoje oburzenie materiał wyemitowanym w październiku pt. „Inwazja”. Jego zdaniem obraz utrwalał szkodliwe stereotypy dotyczące osób homoseksualnych oraz całego środowiska LGBT. Ciekawe, za którą stroną opowie się rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar.

 

Źródło: Onet oraz Wirtualne MediaKomentarze