POZNAJESZ GO? Krzywdzi kobiety. Sytuacja jest coraz bardziej dramatyczna! [ZDJĘCIE]

TEN mężczyzna krzywdzi kobiety we Wrocławiu w okolicy Psiego Pola! Grasuje tam od trzech tygodni! TRZEBA BYĆ OSTROŻNYM!

Do policji wpłynęło kilkanaście zawiadomień o przestępstwach tego mężczyzny. Sytuacja jest dramatyczna, a kobiety są przerażone. W mediach roi się od publikacji zdjęć oprawcy!

Nieznany mężczyzna dopuszcza się bardzo brutalnych ataków na kobiety, podczas których okrada je i rani. Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie, natomiast przerażone kobiety ostrzegają siebie nawzajem przez media społecznościowe.

Służby informują, że celem mężczyzny są kobiety starsze. Jak wiemy, napastnik jednej ze swoich ofiar połamał palce, a inną uderzył kijem bejsbolowym w głowę. Kobiety w mediach informują, że do zdarzeń dochodzi już od około trzech tygodni!

Na Psiaku się kręci jakiś typ w kapturze i napada kobiety. Znajomą uderzył bejsbolem w głowę i okradł. Gdy zgłosiła to na policję okazało się, że to już trzynasta kobieta napadnięta w naszej okolicy. Uważajcie na siebie.

Pisze jedna z mieszkanek Wrocławia na swoim Facebooku.

W mediach jedna z ofiar udostępniła nagranie na którym widać, jak ten sam mężczyzna wbiega do klatki schodowej i atakuje starszą kobietę, po czym wybiega z jej torebką! „Super Express” ustalił, że mężczyzna połamał jej palce.

Mężczyzny poszukuje policja, a dotąd potwierdzono cztery napady i rozboje. Sprawą zajmuje się też Prokuratura Rejonowa Wrocław Psie-Pole.

Poznajesz go?

Fot. wiadomosci.onet.pl

Źródło: pikio.pl

Zobacz także: Smutne informacje na temat Franciszka Pieczki. Aktor w wieku 93 lat…Komentarze