Poznaliśmy wynik kto decyzją widzów zwyciężył telewizyjne show-Big Brother!

Poznaliśmy wynik kto decyzją widzów zwyciężył telewizyjne show-Big Brother!

Finałowy odcinek budził w sobie wiele emocji i przepełniony był wspomnieniami najważniejszych momentów z tegorocznej edycji. W specjalnym materiale producenci przypomnieli m.in karne eliminacje, powroty uczestników do domu Wielkiego Brata oraz wpadki domowników.

 

W finale tegorocznej edycji brali udział: Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko oraz Martyna Lewandowska.

Na scenie pojawiła się również znana psycholożka- Małgorzata Ohme. Po wnikliwej obserwacji tegorocznej edycji przyznała, że w obliczu tak silnych osobowości uczestników Wielki Brat szybko zmuszony był zmienić swoją strategię działania. Zdaniem Ohme z charakteru przypominał on współczesną kobietę: silną i zdecydowaną

Ohme wskazała Kamila jako jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show.

 

„Ma coś, co przebija przez ekran, co pozostaje tylko w domu Wielkiego Brata, co jest wyzwalaczem tak ekstremalnych emocji. Kamil jest dla mnie zagadką” – przyznała.

 

W międzyczasie Filip Chajzer rozmawiał z byłymi uczestnikami show. Zapytał między innymi Gosię, co najbardziej stresowało ją podczas pobytu w domu Wielkiego Brata.

„Nie miałam papierosów, więc chodziłam dosyć zdenerwowana. Bywały sytuacje sporne, na szczęście potrafiliśmy się dogadać”-powiedziała Gosia.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Rozenek zaszła w CIĄŻĘ! Wydało się kto jest OJCEM!

 

 

Ostatecznie zwycięzcą drugiego sezonu „Big Brothera” został Kamil. Czy spodziewałeś się takiego właśnie wyniku?

 

https://www.instagram.com/p/B6G3c1WBvyI/

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze