Prawda WYSZŁA na jaw! Książę NIE jest ojcem dziecka?!

Szokujące informacje nt. rodziny królewskiej! Czy to największy skandal ostatnich lat?

W mediach pojawiła się niesamowita informacja dotycząca ojcostwa. Książę Harry ma nie być synem księcia Karola. Rzekomo księżna Diana miała spłodzić syna w wyniku romansu. Do sytuacji miało dojść krótko po narodzinach księcia Williama. Księżna wówczas pokłóciła się z mężem. Kto jest ojcem Harry’ego…

W światowych mediach coraz częściej widzimy informacje nt. skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Książę Harry ma nie być synem księcia Karola. Domysły ma potwierdzać fakt, że z biegiem lat podobieństwo do ojca widać tylko u księcia Williama. Harry faktycznie zbyt podobny do ojca nie jest.

Według informatora Wsieci24 Hary dowiedział się o tym, że nie jest synem księcia Karola przed ślubem z Meghan Markle. Z kolei inne źródła mówią o dziwnym zachowaniu Diany i wyjawieniu prawdy Harry’emu przez samego księcia Karola.

Anonimowe źródło z pałacu Buckingham mówi, że Meghan Markle nagminnie łamie królewską etykietę. Ma być także niemiła dla osób z najbliższego otoczenia. Wiadomość o braku biologicznego związku między Karolem a Harrym miała być swego rodzaju odpowiedzią. Chodziło o wyrazy niezadowolenia Karola z faktu małżeństwa Harry’ego i Meghan.

Harry miał zostać wezwany na spotkanie do pałacu Buckingham. Tam wyjawiono mu zaskakującą prawdę. Nie wiadomo jednak, która wersja przestawiana przez źródła ma najwięcej wspólnego z rzeczywistością.

fot. YouTubeKomentarze