Prawda WYSZŁA na jaw! Rodzina królewska już tego NIE ukryje!

królewska

W Wielkiej Brytanii wiele mówi się o tym, że rodzina królewska ma swoje tajemnice. Okazuje się, że jakiś czas temu księżniczka Charlotte powiedziała w swojej szkole, że jej mama jest w ciąży. Książę William natomiast miał o wszystkim poinformować królową Elżbietę. Ponoć powiedział jej również, że może o wszystkim zawiadomić media.

Para udała się w podróż służbową do Pakistanu, lecz dalej mówi się o tym, że Kate ukrywa ciążę. Wykonała pewien gest, który tylko podsycił plotki. Tak naprawdę chodzi tu o dwa gesty. Pierwszy był wtedy, gdy stojąc trzymała cały czas torebkę na wysokości brzucha. Wszystko wyglądało tak, jakby chciała go zasłonić. Media oczywiście od razu to wychwyciły i twierdzą, że rodzina królewska skrywa tajemnicę. Następnie, gdy dostała duży bukiet kwiatów, to również zasłaniała nim brzuch. To tylko rozjuszyło plotki jeszcze bardziej. Przeciwnicy takich teorii twierdzą, że nie dobierałaby tak dopasowanej sukienki gdyby chciała ukryć ciążę. Z resztą, oceńcie to sami po tym zdjęciu.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Fryzjerka obcinała klienta. Nagle wydarzyło się coś czego nie zapomną DO KOŃCA ŻYCIA

 

Wielu mówi, że gesty które wykonywała wskazują na to, że chciała przemycić informację o nowym potomku rodziny królewskiej. Nam się jednak nie wydaje żeby Kate i Williamowi zależało na aż takim rozgłosie. Ciężko jednak stwierdzić co jest prawdą, a co plotką…

źródło: party.pl fot. screenshotKomentarze