Prawda wyszła na JAW! Tak na życie zarabiała żona Kamila Stocha!

Wyszło na jaw, czym zajmowała się oraz zajmuje się aktualnie żona Kamila Stocha. Ewa Bilan-Stoch zarabia bardzo dobre pieniądze. Jednak „Super Express” zapytał, czy jej praca nie jest zawstydzająca.

Ewa Bilan-Stoch nigdy nie ograniczała się do roli  żony znanego sportowca. Żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego realizuje swoje cele oraz pasje. Ewa Bilan-Stoch w swoją pracę musi wkładać wiele wysiłku oraz skupienia. Jednak wszystko rekompensują owoce jej działań.

Żona Kamila Stocha bardzo ciężko pracuje aby realizować samą siebie oraz dobrze zarabiać. Kobieta od lat konsekwentnie dąży do celu i dziś jest na etapie, który pozwala jej łączyć pasję z dobrymi zarobkami. Ewa Bilan-Stoch nigdy nie była tłem swojego męża a równorzędną partnerką. Czym zajmuje się żona Kamila Stocha? Otóż jest…

fotografem. Niegdyś Ewa Bilan-Stoch prowadziła program na temat sportów zimowych. Była także uczestniczką wyborów miss. Ewa Bilan-Stoch bardzo wspiera swojego męża. Często jeździ z nim na zawody oraz wykonuje forografie. Żona Kamila Stocha bardzo dobrze sprawdza się w swoim zawodzie. Artystyczna praca jest spełnieniem jej marzeń.

 Komentarze