Prawda wyszła na jaw! Tyle lat naprawdę ma Krzysztof Ibisz!

Ile lat ma naprawdę Krzysztof Ibisz?  Wielu Polaków zadaje sobie to pytanie. Prawda w mocno wyszła na jaw. Ludzie są w szoku.

Krzysztof Ibisz, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych. Współpracujący od dawna z telewizją Polsat gwiazdor, zainteresowanie wzbudza nie tylko swoją osobą. Wielu jego fanów zastanawia się ile lat ma gwiazdor Polsatu. Skąd wzięły się te pytania. Otóż Ibisz z biegiem lat zdaje się wyglądać coraz młodziej. Wcześniej Krzysztof Ibisz zdradzał, że sekretem jego dobrej firmy jest zdrowy styl życia.

 

Ibisz w Telewizji Polsat pracuje już ponad 20 lat. To jeden z najdłużej pracujących prezenterów telewizyjnych w kraju. Patrząc na gwiazdora nie sposób nie zauważyć jego nienagannej prezencji mimo upływu lat. Prawda wyszła jednakna jaw. Krzysztof Ibisz tak naprawdę ma…

55 lat. Swój nieskazitelny wygląd zawdzięcza regularnemu uprawianiu sportu, a także zdrowej diecie.

Każdy człowiek, który czegoś w życiu doświadczył, odniósł dużo sukcesów, ale i poniósł kilka porażek, ma większą wiedzę o życiu, o sobie i z całą pewnością więcej rozsądku. Czy to daje lepsze samopoczucie? Na pewno zapewnia więcej spokoju. – mówił Ibisz podczas jednego z wywiadów.

Ponadto prezenter dodał, że żyje chwilą.

Jestem świadomy momentu, który jest wspaniały, wyjątkowy. Doceniam chwilę, która jeszcze trwa, a nie dopiero wtedy, kiedy oglądam zdjęcia z wakacji, albo patrzę na życie wstecz. Cieszą mnie drobiazgi. Pielęgnuję relacje z rodziną, z przyjaciółmi – 

powiedział prezenter.

 

 Komentarze