Prawie pół wieku temu zgubiła pierścionek od ukochanego! Po 47 latach znalazł się w (…)!

zgubiła pierścionek

Debra McKenna zdążyła zapomnieć o tym, że prawie pół wieku temu zgubiła pierścionek od ukochanego. Do zdarzenia doszło w Portland w 1973 roku. Licealistka mocno to przeżyła i była bardzo przygnębiona. Teraz okazało się, że pierścionek, który zaginął na terenie USA został odnaleziony w lesie w Finlandii!

63-letnia Amerykanka była zszokowana kiedy dowiedziała się, że pierścionek, który zgubiła w 1973 roku został odnaleziony. Mieszkanka Portland dostała go od ówczesnego chłopaka, a później męża, nieżyjącego dziś Shawna. Niestety prawie pół wieku temu zgubiła pierścionek od ukochanego, który dosłownie zapadł się pod ziemię. Biżuteria stanowiła dla niej wartość sentymentalną, ponieważ chłopak podarował jej go przed wyjazdem na studia. Na pierścionku wygrawerowano inicjały „SM” i nazwę jej szkoły. Debra zgubiła pierścionek w jednym ze sklepów towarowych w Portland w 1973 roku.

 

ZOBACZ:Przerażająca przyczyna śmierci ciężarnej 28-latki! Zmarła po tym jak napiła się roztworu z apteki!

 

 

Cztery lata po zaginięciu biżuterii Shawn i Debra stanęli na ślubnym kobiercu. Byli małżeństwem przez 40 lat, do śmierci mężczyzny w 2017 roku. Po 47 latach pierścionek został znaleziony w lesie na terenie Finlandii! Przypadkiem zrobił to 38-letni Marko Saarinen z miejscowości Kaarina. Fin natrafił na niego w jednym z lokalnych parków przeszukując teren wykrywaczem metali. Pierścionek został zakopany w ziemi. Mężczyzna postanowił poszukać osoby, która zgubiła biżuterię kontaktując się z byłymi absolwentami szkoły, której nazwa została wygrawerowana na pierścionku. Po nitce do kłębka udało mu się odnaleźć jego właścicielkę. 63-latka nie kryła łez kiedy odzyskała zagubiony przedmiot. Póki co nie wiadomo w jaki sposób pierścionek znalazł się w Finlandii.

 

ZOBACZ TAKŻE:Chciał się OŚWIADCZYĆ W NIETYPOWY SPOSÓB! Kilka minut później już nie żył

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze