Prezenterka WYRZUCONA z TVP?! Wszystko przez WOŚP!

Prezenterka została wyrzucona z TVP! Wszystko przez serduszko WOŚP! O co tu chodzi? Co się stało?

Prezenterka pogody Patrycja Kasperczak pracowała w TVP3 Poznań. W niedzielę przedstawiała prognozę z naklejonym serduszkiem WOŚP.

Agata Ławniczak, dyrektor TVP3 Poznań, tłumaczyła, że zwolniła prezenterkę, bo promowała akcję, której partnerem jest konkurencyjny TVN.

– Dla wszystkich to był szok. Patrycja zapowiadała pogodę od 20 lat. Przeżyła wielu dyrektorów, nikt nie miał do jej pracy zastrzeżeń – relacjonują w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” pracownicy TVP3 Poznań.

Zobacz także: SZOKUJĄCE skutki uboczne szczepionki! Sprawę ujawnił były prezydent!

Fot. Facebook Jurka Owsiaka

Agata Ławniczak nie skomentowała zwolnienia pracownicy. W tej sprawie milczy też biuro prasowe TVP. Trzeba przyznać, że to niebywały skandal. Sprawą powinien zainteresować się Rzecznik Praw Obywatelskich.

Czy prezenterka ma szansę wrócić do pracy? Co na to wszystko prezes TVP Jacek Kurski?

Wiadomo, że TVP nie przepada za akcją Owsiaka. Od lat w Telewizji Polskiej o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy mówi się niewiele, a jeśli już to często w negatywnym świetle.

Na razie w tym roku WOŚP zebrała 127 495 626 zł. Ostateczną kwotę poznamy 7 kwietnia w Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku Orkiestra wspiera oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Miejmy nadzieję, że znowu padanie rekord!

Aktualizacja

Pojawiło się stanowisko TVP.

Zobacz także: NIEPOKOJĄCE informacje o Alicji Majewskiej! Fani są ZROZPACZENI!

Fot. Pixabay

Źródło: wyborcza.pl, wirtualnemedia.plKomentarze