Prezes ogłosił ważną decyzję! Chodzi o Smoleńsk!

Jest ważna decyzja prezesa. Chodzi o Smoleńsk! W czym rzecz?

W niedzielę TVP wyemitowała dokument na temat Lecha i Marii Kaczyńskich, bo sprawa katastrofy smoleńskiej nadal budzi emocje.

Chodzi o film „Stan zagrożenia” w reżyserii Ewy Stankiewicz.

– Dokument Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia” porządkuje fakty dotyczące tragedii, która wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku. W filmie jest mowa również o najważniejszych projektach dla Polski, które zrealizował Prezydent Lech Kaczyński i osoby, które wyruszyły z nim do Katynia – podało Centrum Informacji TVP.

Zobacz także: Zamieszanie z ZASIŁKAMI! Wydano oficjalne OŚWIADCZENIE!

Film cieszył się wielkim zainteresowaniem, ale nie wszyscy mogli go obejrzeć. Dlatego Jacek Kurski, prezes TVP, podjął decyzję. Dokument zostanie powtórzony!

Panie Prezesie @KurskiPL czy mógłby Pan dać zielone światło, żeby w dniu dzisiejszym został powtórzony film Pani Ewy @ewa_stankiewicz – „Stan Zagrożenia” Z góry thx – zapytał internauta.

– W odpowiedzi na liczne zapytania i apele informuję, że film E. Stankiewicz Stan zagrożenia zostanie powtórzony dzisiaj w TVP Info o 20:10 po Gościu Wiadomości. Po filmie dyskusja. Zapraszamy – odpisał Jacek Kurski.

O filmie już jest głośno. Czy wywoła on jeszcze większe emocje? Co na temat dokumentu powiedzą eksperci TVP?

Zobacz także: SZOKUJĄCA emerytura znanej aktorki! Ludzie nie dowierzają!

Fot. Pixabay

Źródło: TVP, TwitterKomentarze