Prezydent Duda przegonił „cień mgły” wiszący nad weselami! „Wpadłem i…”

Fragmenty piosenki, jaką Andrzej Duda wykonał w ramach #hot16challenge weszły już do polskiego słownika.

Niemal wszyscy znają fragment, w którym Prezydent Duda walczy „z ostrym cieniem mgły”  (jeśli nie widzieliście tego nagrania zapraszamy TUTAJ).

Niestety cień mgły zakrył także branżę weselną. Właściciele sal weselnych przeżywali prawdziwy dramat – uroczystości były odwoływane, nie mieli żadnych przychodów przez kilka miesięcy.

Także przyszli małżonkowie znajdowali się w trudnej sytuacji. Przyjęcie weselne, często przygotowywane z rocznym lub dłuższym wyprzedzeniem, musieli albo przełożyć, albo zorganizować w bardzo skromny sposób. To dla wszystkich rozczarowanie…

 

W końcu jednak doczekaliśmy się „odmrożenia” wesel. I tak od 6 czerwca 2020 r. mogą się one odbywać, jednak z limitem osób wynoszącym 150. Dodatkowo wprowadzono regulacje dotyczące dezynfekcji i sposobu serwowania posiłków.

 

Pan Andrzej Duda miał też to szczęście, że już pierwszego dnia, gdy wolno organizować przyjęcia weselne, mógł osobiście przegonić „cień mgły”.

Podczas wizyty Prezydenta na Podkarpaciu zablokowano drogi. I to był pretekstem dla Szymona Nawrockiego, aby „zaczepić” Andrzeja Dudę za pośrednictwem Twittera. Pan Szymon napisał:

 

Wzielismy slub!💍 Panie @AndrzejDuda

podobno jest Pan we #wrzawy. Skoro juz Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie życzeniami?

 

 

Była to świetna okazja, by Pan Prezydent pokazał „ludzką twarz” i przegonił weselny cień mgły. I tak Andrzej Duda pojawił się na przyjęciu:

 

Dziękuję za zaproszenie. Wpadłem i złożyłem życzenia osobiście. Sto lat Młodej Parze! 🌹🍾👍 Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia i życzenia od całej Załogi Dudabusa. Udanego wesela! 🥂

 

Zobacz też: Nowy Ranking Pierwszych Dam! Która wygrała pojedynek?

 

 

fot. https://twitter.com/AndrzejDudaKomentarze